پایان تور کنسرت‌های پرواز همای

سام بورنگ

رسانه نوا – تور کنسرت‌های همای پرواز از شهرهای تورنتو و رم گذر کرد و در ادامه به ایران بازگشت و در فصلی که گذشت در شهرهایی چون کرمان، رشت، شیراز، لاهیجان، بندرعباس و دبی برگزار شد.

این خواننده ۲۹ شهریورماه در شهر لاهیجان و امروز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه نیز در شهر بندرعباس سالن ورزشگاه کارگران بندرعباس روی سن خواهد رفت. این خواننده پیش از نیز کنسرت خود را در باشگاه ایرانیان دوبی برگزار کرده بود.

این هنرمند به همراه گروه مستان روز دوم مهرماه در شهر سنندج فضای باز مجتمع فرهنگی فجر طی یک سئانس ساعت ۲۱ روی صحنه می‌رود و بعد از آن به تهران باز می‌گردد و در روزهای ۷، ۸ و ۹ مهرماه نیز در تهران کاخ سعدآباد هر شب یک سئانس ساعت ۲۱ میزان هواداران خواهد بود.

آخرین اجرای همای در سعدآباد روز ۲۹ مردادماه برگزار شد که به دلیل استقبال برای تاریخ مهرماه مجدداً تمدید شد.

اعضای گروه همای را علاوه بر خود او که به عنوان رهبر، آهنگساز، سراینده، نوازنده و خواننده روی صحنه حضور داشت، سعید فهیمی و پاشا هنجی نوازنده نی، اسفندیار شهمیر نوازنده نی و دف، محمود نوذری نوازنده سنتور، مسلم علیپور نوازنده کمانچه، میلاد علیپور نوازنده تار، پیمان خازنی نوازنده بم ساز و حمیدرضا یوسفی نوازنده تنبک و جیمبی تشکیل می‌دهند.

پرواز همای در این کنسرت‌ها قطعاتی را مانند بنام یزدان، گمنام، مادر، بی‌کَس، مه‌پاره، در شب گیسوان تو، دیوانه‌تری، گرگِ درون، عیب رندان، من که می‌میرم و سرزمین بی‌کران را اجرا می‌کند.

 

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت