سه‌ تار نوازی حمید متبسم در فرهنگسرای نیاوران

حمید متبسم
سام بورنگ

رسانه نوا – حمید متبسم نوازنده تار و سه تار، ۲۱ مرداد‎ماه و همزمان با رونمایی از آلبوم خود با نام «سپیدار»، به تکنوازی قطعات این آلبوم در فرهنگسرای نیاوران می‎پردازد.


به گزارش رسانه نوا، آلبوم «سپیدار» که حاوی هشت قطعه تکنوازی سه تار است و آخرین اثر حمید متبسم به شمار می‎آید، ۲۱ مردادماه امسال توسط نشر موسیقی «آوا خورشید» منتشر می‎شود. در این برنامه همچنین به صورت همزمان قطعات این آلبوم که به صورت اجرای ضربی بر اساس ردیف دشتی هستند توسط حمید متبسم اجرا می‎شود.

حمید متبسم که به تازگی کنسرت‎های «تار و پود» را با وحید تاج به صحنه برده، مدتی است که بیشتر به نوازندگی سه تار بازگشته است. او که فعالیت حرفه‎ای‎اش در موسیقی را با نوازندگی سه تار آغاز کرده، در سال‎ های آخر «کانون چاوش» هم به نوازندگی این ساز پرداخته است.

این هنرمند طی سه سال گذشته نیز آلبوم تکنوازی سه تار «نوای دریا» را توسط «نغمه حصار» منتشر کرد. «سپیدار» دومین آلبوم این آهنگساز و نوازنده در اجرای تک نوازی سه تار محسوب می‎شود. اهدای آلبوم «سپیدار» اثر حمید متبسم به مخاطبان کنسرت و حضور در مراسم جشن امضای آلبوم در محوطه فرهنگسراى نیاوران؛ پس از اجرا از جمله دیگر اتفاقاتی است که در این مراسم برنامه ریزی شده است.

تکنوازی سه تار حمید متبسم، همزمان با رونمایی از آلبوم «سپیدار» ۲۱ مرداد ساعت ۲۰:۳۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت