کنسرت بداهه نوازی حسین علیزاده در تالار وحدت

سام بورنگ

رسانه نوا – «حسین علیزاده» آهنگ‌ساز، پژوهش‌گر و نوازنده چیره‌دست تار و سه‌تار، شهریور ماه آینده در تالار وحدت تهران به روی صحنه می‌رود.

این کنسرت که طی روزهای ۴ و ۵ شهریور ماه برگزار خواهد شد، به بداهه نوازی های این هنرمند اختصاص می‌یابد و همچنین «حمید قنبری» نوازنده تمبک نیز به همراهی حسین علیزاده خواهد پرداخت.

همچنین شایان ذکر است شانزدهمین نشست صمیمانه هنرمندان (تولد ماه)، دوشنبه اول شهریور به مناسبت سالروز تولد حسین علیزاده آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار می شود. در این برنامه که ساعت ۱۸ تاریخ یاد شده به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می شود، تعدادی از هنرمندان و مدیران فرهنگی نیز حضور خواهند داشت.

حسین علیزاده ردیف‌دان، آهنگ‌ساز، پژوهش‌گر و نوازنده تار و سه‌تار ایرانی است و تا به حال سه بار برای آلبوم‌های فریاد، بی تو به سر نمی‌شود و به تماشای آب‌های سپید نامزد جایزه گرمی در بخش «بهترین آلبوم سنتی جهان» شده‌است و چهار بار جایزه بهترین موسیقی فیلم را از جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌های گبه، زشت و زیبا، آواز گنجشک‌ها و ملکه بدست آورده است.

گفتنی است کنسرت حسین علیزاده در روزهای ۴ و ۵ شهریور ماه و هر شب طی یک سانس در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ناصر چشم آذر

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی