پرواز همای به آمریکا سفر می‌کند

سام بورنگ

رسانه نوا – پرواز همای پس از برگزاری تورهایش در تهران و شهرستان‌ها، به زودی در ادامه این برنامه به آمریکا سفر خواهد کرد.

این کنسرت‌ها به همراهی گروه «مستان» و با رهبر ارکستر ایتالیایی انریکو جرولا، از اواخر آبان ماه آغاز شده و تا آذرماه ادامه پیدا خواهد کرد.

این خواننده روز ۱۲ نوامبر مصادف با ۲۲ آبان ماه ساعت ۲۰ در ایالت سن متیو در سالن هنرهای صحنه‌ای، ۱۳ نوامبر مصادف با ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۹:۳۰ در ایالت سن دیگو در سالن موزه هنرهای معاصر، ۲۶ نوامبر مصادف با ۶ آذرماه ساعت ۲۰ در ایالت ایروان (کالیفرنیا) سالن تئاتر بارکلی و ۲۷ نوامبر مصادف با ۷ آذرماه ساعت ۱۹ ایالت لس آنجلس سالن قصر تئاتر روی صحنه خواهد رفت.

همای در این کنسرت قطعاتی را مانند بنام یزدان، گمنام، مادر، بی‌کَس، مه‌پاره، در شب گیسوان تو، دیوانه‌تری، گرگِ درون، عیب رندان، من که می‌میرم و سرزمین بی‌کران را اجرا می‌کند.

گفتنی است، میلاد علی‌پور (تار)، مسلم علی‌پور (کمانچه)، محمد نوذری (سنتور)، پاشا هنجی و سعید فهیمی (نی)، اسفندیار شهمیر (نی و دف)، پیمان خازنی (بم‌ساز) و حمیدرضا یوسفی (تنبک و جیمبی)، اعضای گروه «مستان» را تشکیل می‌دهند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت