گروه Arab Strap مجددا گردهم آمدند

مدیر وبسایت

رسانه نوا – گروه اسکاتلندی Arab Strap اعلام کرد که دوباره دور هم جمع شده اند. این گروه که تنها متشکل از ایدن موفات و مالکوم میدلتون است، در سال ۱۹۹۵ در فالکریک تشکیل شد.

آن‌ها شش آلبوم استودیویی منتشر کردند، که اولین آن “The Week Never Starts Round Here” بود که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد و آخرین آن هم “The Last Romance” بود که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. آن ها جدایی خود را در سپتامبر ۲۰۰۶ اعلام کردند و آخرین اجرای خود را در دسامبر ۲۰۰۶ در ژاپن برگذار نمودند.

بعد از این که در اوایل این هفته تیتر اخبار قرار گرفتند، برنامه دیدار دوباره آن‌ها در روز چهارشنبه ۱۵ ژوئن، در مصاحبه ای در رادیو تایید شد.

در طول مصاحبه این دو نفر گفتند که گروه را پس از ۱۰ سال دوباره تشکیل می‌دهند، و این شاید نشان دهنده این باشد که آن‌ها می‌خواهند دوباره آهنگی را تولید کنند.

گیتاریست گروه، میدلتون گفت: «من فکر می کنم روزی که همه ما با هم بیرون رفتیم و از هم جدا شدیم، شوخی خنده داری در مورد Arab Strap کردیم و تصمیم گرفتیم که ۱۰ سال دیگر مجددا گروه را تشکیل دهیم. در حالی که درست این است که فرصت لذت بردن از موسیقی تنها یک بار برای هر انسان پیش می آید.»

موفات ادامه داد: « ما می خواستیم جشن بگیریم، در حالی که هنوز نسبتا جوان هستیم و از حضور بر روی صحنه خیلی شرم نداریم.»

گروه همچنین نسخه به روز شده ای از اولین آهنگ خود به نام “The First Big Weekend” را منتشر کرد که حالا نام آن “The First Big Weekend of 2016” است. می توانید از طریق Spotify به آن گوش دهید.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ناصر چشم آذر

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی