سود خالص جشنواره Desert Trip تقریبا به ۱۶۰ میلیون دلار رسید

علی رهبری

رسانه نوا – برگزار کنندگان جشنواره Desert Trip نمی دانند که چه تعداد شرکت کننده در این جشنواره حضور داشته اما فقط پس از دو هفته از زمان شروع فروش آن، برگزار کنندگان Desert Trip اعلام کردند که سود آن از همین حالا از مرز ۱۶۰ میلیون دلار گذشته است.

 

به گزارش نوا، این جشنواره برای برپایی در تاریخ های ۷ تا ۹ و ۱۴ تا ۱۶ اکتبر برنامه ریزی شده است که با حضور رولینگ استونز، باب دیلن، پل مک کارتنی، نیل یانگ، راجر واترز و The Who همراه خواهد بود. حضور تمام این ستارگان به فروش بالای این جشنواره کمک کرده است و مطمئنا در ادامه راه بیشتر هم خواهد شد.

پل تولت یکی از برگزارکنندگان این جشنواره به نیویورک تایمز گفت: «به نظر این جشنواره تاکنون پرفروش ترین جشنواره تاریخ بوده است. سود خالص آن برای دو تعطیلات آخر هفته حدود ۱۶۰ میلیون دلار است.»

تولت همچنین در مورد تبدیل جشنواره Desert Trip به یک رویداد سالانه و سوالاتی از این قبیل، این چنین توضیح داد: «این جشنواره، یک جشنواره منحصر به فرد است. در واقع Desert Trip یک فستیوال نیست، یک کنسرت است که روزی دو گروه در آن اجرا می کنند. به این ترتیب ۶ گروه مختلف با هم اجرا می کنند که پیش از این اتفاق نیافتاده است.»

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت