جیمز بلیک و Skepta از حضور در جشنواره Open Field 2016 خبر دادند

مدیر وبسایت

رسانه نوا – نه تنها برگزاری جشنواره ای در آغاز ماه ژوئن می تواند حضور بالای مردم را تضمین کند، بلکه با آب و هوای عالی که در چند سال گذشته شاهد بود، می تواند رکوردشکن حضور مردم باشد.

البته به دلایل جوی فعلی، سازمان دهندگان این جشنواره به مردم هشدار دادند «لباس ضد آب و چکمه ولینگتون» بپوشند که به وضوح نادیده گرفته شده و به جای آن، این افراد آماده جشنواره شده اند، آن هم بدون در نظر گرفتن شرایط مکانی و جغرافیایی پارک ویکتوریا لندن.

پس از نیکولاس آلبروک، که بیشتر به عنوان خواننده اصلی گروه Aussie psych-rockers و یک بار عضویت در Tame Impala شناخته می شود، این جشنواره شاهد حضور افراد دیگری نظیر دی جی با سابقه تکنو الکتریک DJ Koze، خواننده Mabel و تعدادی دیگر خواهد بود.

این طور که به نظر می رسد، بارش باران و ابرهای باران زا تا ساعت ۴ بعداز ظهر که  Skepta اجرا دارد، متوقف می شوند. با وجود چنین موفقیتی، هیجان مردم قابل پیش بینی است. ولی ظاهرا Skepta قصد دارد تا اولین اجرای خود را برای ایکه بتواند مردم را کنترل کند، بسیار آرام آغاز کند تا منجر به هرج و مرج نشود. ولی مطمئنا ۱۵ دقیقه آخر اجرای وی برای مردم بسیار لذت بخش است؛ چرا که او تمام انرژی خود را برروی اجرا می گذارد و مسلما بهترین اجرای خود را انجام خواهد داد.

اما فضای اجرای Kelela فرق می کند و در عین حال، یک اجرای کاملا متفاوت است. این خواننده قبل از اجرا به مردم می گوید: «نباید در فستیوال تصنیف اجرا کنی ولی اگر شما طرفدار تصنیف نیستید، پس طرفدار من هم نیستید؛ پس این جا چه کار می کنید؟». حسن ختام برنامه او آهنگ “Rewind” است، که می تواند همچون پس از انجام ورزش، که ورزشکاران سرد می کنند، انرژی زیاد مردم را فروکش نماید.

یکی دیگر از گروه های موسیقی که در این فستیوال اجرا می کند، گروه موسیقی کانادایی به رهبری دیلی دالی است. این گروه همچنین به یکی از اعضای سابق گروه خود Drake هم ادای احترام می کند.

اما جیمز بلیک دوباره به خبر اصلی این فستیوال تبدیل شده است. همینطور که خورشید در حال غروب کردن است، به روی صحنه می آید تا مردم را سرگرم کند. مانند هر سه آلبومی که از او تاکنون منتشر شده، این خواننده بی ادعای انگلستانی و مستقر در برلین، قصد دارد با موسیقی خود مردم را سحر و جادو کند.

پس از انتشار دو آلبوم تحسین شده از آخرین اجرا در پارک ویکتوریا (آخرین آلبوم کوتاه با نام “The Colour In Anything” در ماه می منتشر شد)، حالا او بازگشته تا دوباره خاطرات سال ۲۰۱۱ را هم برای خود هم برای مردم زنده کند.

این خواننده از این که اجرا در زادگاه خودش چقدر برایش باارزش است صحبت کرده و گفت که همین حس را مسلما مخاطبین هم دارند و این را می توان از همراهی و سر و صدایی که با من می کنند تشخیص داد. بلیک هم چنین از grime MC و ۱-۸۰۰-Dinosaur هم دعوت کرده است تا در این اجرا او را همراهی کنند. بدین ترتیب این ستاره موسیقی به خانه خود باز می گردد.

این فستیوال که به نام “Field Day” هم معروف است، تا روز ۱۲ ژوئن هم ادامه دارد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت