پروژه جدید Jason Newsted اثری صوتی است

علی رهبری

رسانه نوا – وقتی که به اوج دوران کار حرفه ای خود برسید، چه می کنید؟ اگر شما نوازنده سابق گیتار باس گروه متالیکا، جیسون نیوستد باشید، یک کوه جدید موسیقی پیدا و آن را فتح می کنید.

همانطور که پیش از این هم در رسانه نوا گزارش داده شد، پروژه جدید نیوستد عمدتا اثری صوتی توصیف شده است و آن گونه که خود او در ویدئویی که منتشر کرده، توضیح می دهد، احساس می کند به آن چه که در موسیقی متال می خواست دست یافت.

نیوستد گفت: «من در حال حاضر کوه موسیقی را فتح کرده ام. ما جایزه گرمی را بردیم و وارد تالار مشاهیر با تمام آن چیزهایی مختلف شدیم. این نهایت پیشرفتی است که یک فرد می تواند در موسیقی داشته باشد. حالا نوبت کس دیگری است که از آن لذت ببرد. در حال حاضر نمی توانم مانند Slipknot کار کنم. آن ها بسیار سریع تر از آن چیزی هستند که من حتی در رویای خودم می بینم. در حال حاضر همین قدر توانایی دارم و این چیزی است که من برای ادامه مسیرم انجام خواهم داد.»

او اضافه کرد که در حال حاضر برای به دست آوردن پول، موسیقی نمی سازد. نیوستد استدلال می کند که تلاش های کنونی وی از موسیقی کلاسیک الهام گرفته و معتقد است که هر کسی می تواند از آن لذت ببرد، اما اگر انتظارات برخی شنوندگان را برآورده نکند، درک می کند.

او گفت: «هر آن چه که در استودیوی ما اتفاق می افتد در حال حاضر چیزی است که ما در تلاش برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبان هستیم. اگر آن ها می خواهند آن را به اشتراک بگذارند، خیلی خوب است. اگر هم نمی خواهند و فقط از موسیقی متال خوششان می آید، ایرادی ندارد. من دارم این کار را انجام می دهم و برای من خوب است. تا زمانی که این کار را انجام می دهم، قادر هستم بیشتر با مردم در تعامل باشم. می توانم بگویم از سن ۴ تا ۹۴ ساله می توانند به این موسیقی گوش دهند و از آن لذت ببرند.»

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت