کیت ریچاردز فکر می کند که اعضای Rolling Stones تا زمانی که بمیرند با هم خواهند بود

علی رهبری

رسانه نوا – ممکن است که این جمله برای بسیاری از طرفداران عجیب نباشد که گیتارسیت گروه Rolling Stones، کیت ریچاردز گفته که مرگ تنها چیزی خواهد بود که باعث توقف گروه و جدایی آن‌ها خواهد شد.

ریچاردز ۷۲ ساله در مصاحبه ای جدید با رادیو تایمز گفت: «ما یک گروه هستیم و اعضای گروه تا زمان مرگ در کنار یکدیگر می مانند. ما با این گروه بزرگ شده و رشد کردیم و نسل های مختفی هم با ما بزرگ شده اند.»

ریچاردز همچنین در طول این مصاحبه اشاره کرد که رولینگ استونز هنوز هم تعدادی از بهترین آهنگ های دوران حرفه ای خود را منتشر نکرده و به زودی این کار را می کند. آخرین آلبوم استودیویی آن‌ها به نام “A Bigger Bang” در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. گروه همچنین در حال کار بر روی آلبومی کوتاه با حضور احتمالی اریک کلاپتون،که ممکن است امسال منتشر شود.

ریچاردز به رادیو تایمز گفت: «ما سخت کار کردیم و این بر کسی پوشیده نیست. ما هنوز هم به دنبال تولید بهترین آهنگ‌های خود و اجرای آن‌ها در کنسرت‌هایمان هستیم. گروه رولینگ استونز باید بخشی از زندگی طرفداران شود.»

ریچاردز همچنین از فرصت استفاده کرد تا به رقیب قدیمی گروه خود، بیتلز، ضربه ای بزند و ادعا کرد که آن‌ها هرگز به عنوان یک گروه اجرای موسیقی زنده کامل نبودند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت