ادل در آستانۀ خلق آلبومی دیگر

رسانه نوا – گزارش شده است ادل، خوانندۀ جوان بریتانیایی کار روی آلبوم جدیدی را آغاز کرده است. این آلبوم اولین اثر او بعد از آلبوم ۲۵ در سال ۲۰۱۵ است.

این ابر ستارۀ سی ساله اخیرا ملاقات‌های مهمی را در راستای ضبط قطعات جدیدش انجام داده و اینطور که به نظر می‌رسد قرار است تابستان پیش رو را صرف نوشتن این آلبوم کند.

به گفتۀ مجلۀ سان ادل قصد دارد برنامه‌ریزی برای انتشار آلبوم جدیدش را به نحوی پیش برد که انتشار آلبوم جدید مصادف با کریسمس ۲۰۱۹ باشد. طبق گفتۀ یکی از منابع این مجله ادل به بریتانیا بازگشته و قصد دارد آلبوم جدیدش را کشور زادگاهش بنویسد. تعدادی از استودیوهای موسیقی با شنیدن این خبر به او پیشنهاد همکاری داده‌اند و او تا کنون چند قطعه‌ را نوشته و آماده کرده است.

این خبر از اولین اخبار مهمی است که پس از مشکلات حنجرۀ ادل دربارۀ او منتشر می‌شود و در واقع بزرگترین اقدامی است که توسط این خوانندۀ جوان پس از سپری کردن مشکلاتی که برای صدایش پیش آمده بود صورت می‌گیرد. او در سال ۲۰۱۷ به خاطر صدمه‌ای که به تارهای صوتی‌اش وارد شده بود مجبور شد دو اجرا در استادیوم ومبلی را لغو کند.

این ستارۀ موفق در سال گذشته زمان زیادی را صرف حمایت از قربانیان آتش‌سوزی برج گرنفل کرد که در فاصلۀ کمتر از یک مایل از منزل او در کنزینگتون لندن اتفاق افتاده بود. او همچنین در یکی از اجراهایش در ومبلی دربارۀ مشکلات بازماندگان این حادثه صحبت کرد و از کمبود امکانات برای قربانیان این حادثه انتقاد نمود.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت