نیلز فرهام و Woodkid در بحران پناهندگان مینی آلبوم منتشر می کنند

مدیر وبسایت

رسانه نوا – نیلز فرهام و Woodkid مینی آلبومی جدید شامل دکلمه گویی رابرت دنیرو، بازیگر اسطوره ای و معروف هالیوود، با الهام از جریان بحران پناهندگان منتشر می‌کنند. آن‌ها درآمدهای حاصل از این آلبوم را به موسسه خیریه Sea Watch اهدا می کنند.

فیلم کوتاهی با نام Ellis به کارگردانی جی. آر. شامل قسمت هایی از این آلبوم می شود.

در این خصوص فرهام می گوید: «فرصت فوق العاده کار در فیلم کوتاه جی. آر. توسط دوست خوبم خوان آکا که با نام مستعار Woodkid شناخته می شود، فراهم شد. ما توافق کردیم که قطعات کار با پیانو را در استودیویی در برلین ضبط کنیم. ما موفق شدیم تمام عنصر موسیقایی را به درستی به کار ببریم. این کار تجربه فوق العاده ای بود. این فیلم در ذهن من جای گرفت و روح و قلب من را تغییر داد.

چند هفته بعد به دلیل یک هشدار تروریستی مجبور شدم سفر به بروکسل را لغو کنم. تمام کارها کنسل شد و من در خانه ماندم و یک روز غیرمنتظره را تجربه کردم. آن روز احساس افسردگی داشتم و خیال می کردم آن اروپایی که من می شناختم دیگر وجود ندارد. روی صندلی نشستم و تمام روز به صدای رابرت دنیروی بزرگ گوش دادم. و نتیجه این کار ساخت موسیقی متن فیلم Ellis، به نام “Winter Morning II” شد.»

فرهام گفت که صحبت های رابرت دنیرو این‌گونه بود که ما با بحران پناهندگان رو به رو نیستیم، بلکه با بحرانی مواجه هستیم که آن را به آغوش نمی کشیم. ما با آن هم دردی نمی کنیم و نمی توانیم تسلیم ترس خود شویم. هنر می تواند مشوق این کار باشد و من امیدوارم این پروژه مبارزه با ترس به همه کمک کند. 

آخرین آلبوم انفرادی فرهام در سال ۲۰۱۵ و آخرین آلبوم Woodkid به نام “The Golden Age” در سال ۲۰۱۳ منشر شد.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت