پول دهید، Follow کنید…

مدیر وبسایت

رسانه نوا – وب سایت Playmoss که امکان پخش موسیقی از یوتیوب، Bandcamp، Vimeo و ساوندکلود را بصورت یکجا فراهم می کرد؛ ابزار جدیدی برای مردم عادی، گروه‌های موسیقی، طرفداران و دیگر افراد مرتبط اضافه کرده است.

Playmoss یک سرویس اشتراک جدید معرفی کرده است، که به طرفداران موسیقی راهی جدید برای حمایت از هنرمندان خود می دهد. طرفداران با پرداخت مبلغی مشخص هنرمندان محبوب خود را Follow می کنند. این میزان هزینه توسط خود هنرمندان تعیین می شود. به نظر چنین امکانی بر روی این پلتفرم جالب به نظر می رسد. در عوض هنرمندان (که اغلب خواننده هستند) باید آهنگ های منحصر به فرد، ویدئوهای پخش نشده یا کمتر دیده شده و حتی بلیط کنسرت ارائه دهند.

این سایت که سال گذشته راه اندازی شده، تاکنون عمدتا در مورد ویژگی های لیست های پخش خود مطرح بوده است. یعنی به جای پرش بین پلتفرم های مختلف که در آن هنرمندان موسیقی خود را نگه می دارند، این امکان را به شما می دهد تا آهنگ ها را از یوتیوب، bandcamp، Vimeo و ساوندکلاود به یک مکان اتقال دهید و همه را با هم گوش کنید. حالا هم که این ویژگی جدید شما را قادر می سازد با هنرمند محبوب خود به طور مستقیم در ارتباط باشید.

این ایده نشات گرفته از شکایت هنرمندان با وجود هزاران نفر طرفدار در شبکه های اجتماعی در مورد درآمد محدود حاصل از سرویس های streaming است. Playmoss در این خصوص بیانیه ای صادر کرد و گفت: «اگر تنها ۱ درصد از طرفداران (در شبکه های اجتماعی) برای پرداخت اشتراک ثبت نام کنند، درآمد آن ها بیشتر از تمام سرویس های streaming می شود.»

حق اشتراک کاربران به صورت ماهانه، سه ماهه و یا سالانه و با امتیاز شناور قابل پرداخت است.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت