پخش سری جدید برنامۀ جولز هالند

رسانه نوا – سری جدید برنامۀ محبوب «آخر شب… با جولز هالند» به زودی آغاز می‌شود.

سری جدید برنامۀ موسیقی «آخر شب… با جولز هالند» از هشتم می ۲۰۱۸ مصادف با ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ از شبکۀ بی‌بی‌سی دو پخش می‌شود. اولین قسمت این برنامۀ زنده از ساعت ۱۰ شب سه‌شنبه روی آنتن می‌رود و موزیسین‌های مختلفی از جمله اسنو پاترول، شیم، بتی لاوت، تاور آو پاور و جید برد قطعاتی را اجرا می‌کنند.

روز جمعۀ نسخه‌ای یک ساعته از این برنامه که شامل اجراهای بیشتر و همچنین چند گفتگو است پخش می‌شود. از جمله مهمانان این برنامه گروه مانیک استریت پریچرز است که دربارۀ آلبوم جدیدشان صحبت می‌کنند.

برنامۀ تلویزیونی «آخرشب… با جولز هالند» با میزبانی پیانیست، خواننده، آهنگساز و اجراگر تلویزیونی، جولز هالند بیش از یک دهه است که ساخته می‌شود. این برنامه که از سال ۱۹۹۲ آغاز شد حدود ساعت ۱۱ شب یکشنبه‌ها از شبکۀ بی‌بی‌سی دو پخش می‌شود و یک ساعت ادامه دارد. در این یک ساعت هالند تعدادی موزیسین و گروه موسیقی از سبک‌های مختلف را به صحنۀ برنامه می‌آورد و آنها قطعاتی را اجرا می‌کنند. در این برنامه گاه استعدادهای کمتر شناخته‌شده‌ای که توسط خود هالند شناسایی و دعوت شده‌اند برنامه اجرا می‌کنند و گاه از پیشکسوتان بزرگ دعوت می‌شود تا قطعاتی را با آنسامبل ساده‌تر اجرا کنند. این برنامه از اعتبار زیادی برخوردار است و مرجع بسیاری از صنعت‌گران موسیقی برای آشنایی با موزیسین‌های مستعد است.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت