تام پتی امیدوار است “Wildflowers” را در تور آینده خود اجرا کند

مدیر وبسایت

رسانه نوا – تام پتی مدت زمان طولانی است که می خواهد نسخه جدیدی از آلبومی را که در سال ۱۹۹۵ منتشر کرده بود، در سال ۲۰۱۷ اجرا کند.

به گزارش نوا او به رولینگ استون گفته است: «من به هر کس یا هر چیزی لازم باشد دست می برم تا بتوانم این کار بزرگ را انجام دهم. این آلبوم واقعا اثر باارزشی برای من بود. همیشه تصور می کنم که می خواهم بیرون بروم و تمام آهنگ های آلبوم را اجرا کنم.»

پتی پیش بینی کرده که این آلبوم شامل تعدادی آهنگ متفاوت از نسخه ۲۰ سال پیش آن باشد و مسلما با پیشرفت تکنولوژی و تجربه وی می تواند آلبوم بهتری باشد. اما این پروژه در قالب بندی خاص گرفتار شده است.

پتی گفت: «واقعا می خواستم این آلبوم را به صورت یک اثر مستقل که خودم نقش اصلی در تولید آن داشتم منتشر کنم، ولی ظاهرا مردم بیشتر می خواهند این آلبوم را با آلبوم قبلی با هم منتشر کنم و من این اتفاق را خوشایند نمی بینم.»

همان طور که برای اجرای این تور از پیش برنامه ریزی شده است، زمان آن نیز تعیین شده و ظاهرا پتی و همراهانش از ۳۰ ژوئن به جاده می زنند. با این همه، هنوز جزئیات کاملی از این تور منشر نشده است. در آینده با اخبار تکمیلی از رسانه نوا همراه باشید.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت