آیهان با استقبال آذری‌ها به روی صحنه رفت

پارسا عمادی

رسانه نوا – کنسرت موسیقی هاشم اسلامیان ملقب به آیهان دوشنبه در نخستین شب از شهریورماه در تالار وحدت برگزار شد.

آیهان که به تازگی نخستین آلبوم مستقل خود را با نام «مارال» به بازار موسیقی ارائه کرده اسفند ماه سال گذشته هم در تالار وحدت اجرای برنامه داشت، اما این اجرا نخستین اجرای اختصاصی او با عنوان «آیهان» بود؛ هرچند که در این کنسرت نیز گروه نوازندگی ریحان به رهبری حجت مبذول، آیهان را را همراهی کردند.

آیهان در این کنسرت که به همت شرکت اکسیر نوین برگزار می‌شد، به زبان آذری با مخاطبان صحبت می‌کرد چرا که جمع قابل توجهی از مخاطبان در این کنسرت آذری زبان بودند.

این خواننده اجرای خود را با قطعه «آی ما‌شاالله» آغاز کرد و گروه حرکات موزون با تشویق حاضران روی صحنه آمده و به اجرای برنامه پرداختند. این گروه از کودکان ۵ تا ۸ ساله تشکیل شده بود که هماهنگ با هم حرکت می کردند.

وی در ادامه قطعات «یاشا آذربایجان»، «آذربایجان مارالی»، «اسن یللر»، «سئوه سئوه»، «مارال»، «افسوس»، «نیگرانام»، «دیلاور»، «ماهور» و «ساری‌گلین» را اجرا کرد.

اعضای ارکستر ریحان برای اجرای vh حجت مبذول (گارمون و رهبر ارکستر)، هادی حمزه زاده (تار آذربایجانی و باقلاما)، رضا برزگر (درامز)، رضا نباهت (ناغارا)، رامین کلاردشتی (گیتار باس)، محمد رخشان‌مهر (کیبورد) ،ائلسور غفارزاده (پیانو) ، سیمور کریم‌اُف (کلارینت) ، جمال فرهاد‌اُف (قوشا ناغارا) و فرداد سلطانی (گیتار آکوستیک و الکترونیک)  شامل می‌شدند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

زانکو

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی