نخستین کنسرت «بابک جهانبخش» پس از انتشار آلبوم حالم خوبه

مدیر وبسایت

رسانه نوا – نخستین کنسرت «بابک جهانبخش» در تهران پس از انتشار آلبوم «حالم خوبه» در روزهای ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار شد.

این کنسرت که با فاصله‌ی کمی از انتشار آلبوم برگزار می‌شد، با استقبال خوب مخاطبان همراه بود و قطعه‌ی «حالم خوبه» نیز از سوی بابک جهانبخش به عنوان نخستین قطعه در این شب اجرا شد.

جهانبخش در ادامه از بازخورد خوب آلبومش خبر داد و گفت سعی کرده‌ام این آلبوم متفاوت‌تر از کارهای گذشته‌ام باشد، البته همه آلبوم‌های من مکمل یکدیگر هستند.

«اینا یعنی عشق»، «چه حس خوبی»، «پاییز»، «منو نگاه کن»، «تصمیم»، «اکسیژن»، «می‌ترسم»، «دوست دارم»، «مدار بی‌قراری»، «مثل همه»، «چی شده»، «شاید»، «من و بارون» و «برف» از دیگر قطعات اجرا شده در این شب بودند.

در حالی که مدت کمی از انتشار آلبوم گذشته، بابک جهانبخش متن ترانه‌های آلبوم جدیدش را بر روی کاغذ نوشته بود و در حین  اجرا نیز به این موضوع اشاره کرد و گفت به دلیل تازه بودن قطعات، زمان لازم است تا آن‌ها را حفظ شویم، به همین دلیل ترانه‌ها را روی کاغذ نوشته‌ام که مبادا در حین خواندن فراموش کنم.

رضا تاجبخش (رهبر ارکستر)، بابک ریاحی‌پور (سرپرست ارکستر)، بهنام حکیم (گیتار اسپانیش)، انوشیروان تقوی (همخوان)، کسری خلیلوند (ویولن)، مهران فرشباف (پرکاشن) و مسعود همایونی (گیتار الکتریک) نیز گروه نوازنده‌های ارکستر بابک جهانبخش را تشکیل می‌دهند.

این کنسرت به همت شرکت اکسیر نوین به مدیریت محمدرضا خانزاده برگزار شد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت