جیپسی کینگز amor mio را در ایران خواند

سام بورنگ

رسانه نوا – کنسرت گروه اسپانیایی «جیپسی کینگز»، شب گذشته در سه سانس و با استقبال علاقه‌مندان این گروه در تالار وحدت برگزار شد.

این گروه هشت نفره که «پاول ریس» نوزانده سرشناس گیتار نیز در آن حضور داشت، با اجرای قطعاتی شاد و پرشور کنسرت را آغاز کردند؛ از مهم‌ترین ویژگی که از همان ابتدا توجهات را بخود جلب می‌کرد، همخوانی حاضرین در سالن با هر یک از قطعات اجرا شده بود.

با اجرای قطعه معروف و پرطرفدار amor mio هیجان در سالن بیش از پیش شد و حال و هوای حاضرین را تغییر داد. سپس سرپرست گروه به زبان اسپانیایی یکی از نوازندگان را معرفی کرد و آن نوازنده به خواندن قطعه‌ای بسیار شاد مشغول شد. در اواسط اجرای این آهنگ همراه با ریتم ملودی نوازندگان به ایرانیان ابراز علاقه کردند.

در حالی که به نظر می‌رسید کنسرت به پایان خود نزدیک شده و  با روشن شدن چراغ ها مردم ایستاده بوده و گروه را تشویق می کردند، یکی از نوازندگان با گفتن کلمه‌ای به معنای «یکی دیگر»، باعث شد تا گروه قطعه ای دیگر را به عنوان آخرین آهنگ انتخاب کنند و پس از آن با تشویق علاقه مندان به پشت صحنه رهسپار شدند.

همچنین از اتفاقات ویژه‌ی این اجرا نیز می‌توان به حضور «همایون نصیری» نوازنده مطرح پرکاشن در این اجرا اشاره کرد که به همراهی جیپسی کیگنز در این کنسرت پرداخت.

این کنسرت توسط موسسه فرهنگی هنری «اکسیر نوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده و مشارکت موسسه ای به نام «پرشیا فیلم» به مدیریت شاهرخ بحر العلومی برگزار شد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت