کنسرت کامران رسول زاده برگزار شد

سام شرف زاده

رسانه نوا – کنسرت کامران رسول زاده به همت موسسه فرهنگی- هنری آوای هنر کامران در قالب دو سانس برگزار شد.

بعد از گذشت مدت زمان قابل توجهی کامران رسول زاده در سالن اصلی ایوان شمس کنسرت خود را روی صحنه برد. این کنسرت با پخش ویدئو قفس ترانه و پخش قطعه بچه های ته خط به همراه تصاویر مربوط به آن شروع و پرفورمنس مربوط به شهدای آتشنشان ساختمان پلاسکو به کارگردانی امین میری و با حضور بازیگر خردسال سارا میرایی و ارشا اقدسی اجرا شد.

محمد رضا خانزاده مدیر موسسه فرهنگی- هنری و بازرگانی اکسیر نوین از مهمان‌های کامران رسول زاده بود که این خواننده در خصوص وی گفت: جا دارد از رضا خانزاده تشکر ویژه ای داشته باشم چرا که کامران رسول زاده را وقتی که فعالیتش را به شکل مستقل ادامه داد تنها نگذاشت.

 کامران رسول زاده در ادامه اجرا قطعات معروف خود نظیر اسب زخمی، زن، از دست رفته، درخت و ساحل را اجرا کرد و در فاصله بخش اول و دوم برنامه، ویدئو قطعه همین امشب از کنسرت رسول زاده و مورات ککیلی پخش شد که به گفته رسول زاده، یک تیم با حضور بیش از پنجاه نفر برای این اتفاق تلاش کرده بودند.

از نکات قابل ذکر دیگر این کنسرت می توان به اجرای یک قطعه با سه تار نوازی کامران رسول زاده اشاره کرد که برای اولین بار در کنسرت او اتفاق می افتاد. همچنین حضور چند آتشنشان و خانواده شهید آتشنشان فریدون علی تبار در این کنسرت بود.

مهمان های زیادی به این کنسرت آمده بودند که از میان آن ها می توان به پدرام آزاد، فرهاد قائمیان، شهرام شکوهی، سجاد عزیزی، امیر ارجینی، علیرضا بدیع و صابر قدیمی اشاره کرد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت