اجرای ماکان بند در جشنواره موسیقی فجر

پارسا عمادی

رسانه نوا – نمایشگاه بین‌المللی میلاد شب گذشته در ادامه اجراهای مربوط به این سالن میزبان گروه ماکان بود.

این کنسرت سومین اجرای گروه ماکان در قالب جشنواره موسیقی فجر بود. پس از لحظاتی رهام هادیان و امیر مقاره دو خواننده گروه “ماکان” با استایل متفاوت نسبت به همیشه که تیپ کاملاً مشکی بود وارد صحنه شدند و گروه نوازندگان هم با رهبری امیرمیلاد نیکزاد این دو خواننده را همراهی کردند. آن‌ها برای شروع آهنگ “نرو” را اجرا کردند تا نوید یک شب پر هیجان را به مخاطبان خود بدهند.

در ادامه قطعه “دیوونه بازی” یکی از قطعاتی بود که ماکان بند پس از مدت‌ها در کنسرت خود اجرا کرد و مخاطبان را به وجد آورد. “کام” نام قطعه بعدی بود که برای اولین بار توسط ماکان بند در کنسرت‌ها اجرا می‌شد. اجرای این قطعه و قطعه احساسی “این خیابونا” باعث شد که میزان رضایت مخاطبان حاضر در سالن بالا برود.

“دلمو دزدید”، “عاشق که میشی”، “احساسی میشم اگه” و “ناخدا” دیگر آهنگ‌هایی بودند که در این کنسرت اجرا شدند.

در بخشی از این کنسرت، امیر مقاره از پخش آهنگ جدید “دلمو دزدید” در عید نوروز خبر داد که رهام هادیان به شوخی در واکنش به این خبر به هواداران گفت که با این تشویق‌ها بعید می‌دانم عید هم پخش شود.

یاشار خسروی (سرپرست گروه و نوازنده ساکسیفون)، امیرمیلاد نیکزاد (درامز)، علیرضا حق‌جو (گیتارالکتریک و آکوستیک)، رضا آذرنجات (ترومپت)، علی الماسی (گیتار الکتریک)، مهران فرشباف (پرکاشن)، رامین براتی (ساکسیفون و ترومپیت) کسری خدیور (ویولن) و مجتبی ضیایی‌فر (کیبورد و پیانو” در این کنسرت نوازندگی می‌کردند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

محسن ابراهیم زاده

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ناصر چشم آذر

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد