محمد علیزاده، همچنان رکورددار اجراهای پایتخت

سام بورنگ

رسانه نوا – کنسرت «محمد علیزاده» در شش سانس و طی روزهای ۵ الی ۷ مرداد ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

محمد علیزاده که از سال گذشته با اجراهای متعدد، رکورد برگزاری کنسرت در تهران را در بین خوانندگان پاپ برای خود کرده، برای سه شب به تهیه‌کنندگی «ایران گام» به مدیریت «صدرالدین حسین‌خانی» بار دیگر و درحالی که بلیت‌های اجرایش چند روز پیش از کنسرت به اتمام رسید، به روی صحنه رفت.

«محمد علیزاده» در این کنسرت، ترانه‌های محبوب و پرطرفدار از آلبوم‌های «دلت با منه» و «سوپرایز» را همچون «بی تو آینده»، «هواتو کردم»، «احساس»، «برادر»، «فکرش هم نکن»، «کجا میری»، «بی حوصله»، «حس آرامش»، «همینکه هست»، «برگرد» و «جز تو» را اجرا کرد.

علیزاده که این‌روزها تازه‌ترین آلبومش را در دست تولید دارد، از انتشار آن در آینده نزدیک خبر داد و دلیل تاخیر در ساخت آلبوم را تعدد کنسرت‌هایش در یک سال گذشته عنوان کرد.

علی‌اصغر پورنگهبان (گیتار باس)، محمد شعبانی (پرکاشن)، علی‌رضا شهبازی (گیتار الکتریک)، بهمن میرزازاده (بوزوکی)، ایمان ذاکری (درامز)، اشکان موسوی (ویولن)، سعید عباسی (کیبورد)، اشکان صدیق‌آذر (لانچ پد) و امیرحسین اویسی (رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد) در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند و «محمد علیزاده» را با سازهای خود همراهی کردند.

گفتنی است پس از استقبال مخاطبان از این اجرا، محمد علیزاده بار دیگر کنسرتش را تمدید کرد و ۱۳ شهریور نیز ماه میزبان هواداران خود خواهد شد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت