تبریز میزبان ۸ سانس اجرای محمد علیزاده

سام بورنگ

رسانه نوا – «محمد علیزاده» خواننده پرطرفدار این روزهای موسیقی پاپ کشور که قرار است طی ۸ سانس در سالن آمفی‌تئاتر پتروشیمی شهر تبریز به روی صحنه برود، شب گذشته نخستین اجرایش از این کنسرت‌ها را برگزار کرد.

علیزاده که با برگزاری کنسرت‌های خود در سراسر کشور، رکورددار برگزاری کنسرت در ایران شده است، از ۲۷ تا ۳۰ مرداد نیز در تبریز به روی صحنه می‌رود.

مجمد علیزاده با ورود به صحنه ابتدا از استقبال مردم تشکر کرد و گفت بی صبرانه منتظر برگزای کنسرت در این شهر بودم. وی در ادامه قطعاتی همچون برادر، این اولین باره، فکرشم نکن، کجا میری، همینه که هست، هواتو کردم، برگرد و… را اجرا کرد.

از مهم‌ترین بخش‌های این کنسرت اجرای دو قطعه‌ی آذری توسط محمد علیزاده بود که با استقبال مخاطبان و حاضرین در سالن همراه شد.

امیرحسین اویسی (رهبر ارکستر و نوازنده پیانو)، اشکان صدیق اذر (نوازنده لانچ پد)، اشکان موسوی (نوازنده ویالون)،محمد شعبانی (نوازنده پرکاشن)، ایمان ذاکری (تمپو و ریتم)، بهمن میرزازاده (نوازنده بوزوکی)،علی شهبازی (نوازنده گیتار) علی پور دهقان (گیتار باس) و داریوش اسدالله پور (دیجی من و کنترل) اعضای ارکستر محمد علیزاده در این شب‌ها بودند.

شایان ذکر است این کنسرت به همت انجمن موسیقی استان آذربایجان شرقی با همکاری موسسه ندای ایماژ به مدیریت غلامرضا میرزازاده و تهیه کنندگی سعید عباسی برگزار گردید.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت