کنسرت گروه پازل در تهران برگزار شد

امیر فرزانه

رسانه نوا – شامگاه شنبه ٩ دی ماه سالن میلاد نمایشگاه بین المللی طی دو سانس میزبان هواداران گروه پازل بود.

این کنسرت با فضای جدیدی و طراحی صحنه منحصر به فردی برگزار شد و از نظر کیفیت نور و صدا استاندارد جدیدی را برای کنسرت های پاپ ایجاد کرد و میتوان نوعی پرفورمنس نزدیک به سطح جهانی دانست و در میان قطعات ریمیکسی از سه آهنگ خاطر انگیز گروه پازل به نام های جاده، یه صدا و آخرش رسید برای مخاطبین اجرا شد، حمید هیراد و علی لهراسبی از مهمانان این کنسرت بودند، حمید هیراد که پس از یک سال فعالیت به تازگی با آهنگ شوخیه مگه طرفدارانی بسیاری را جذب خود کرده است ، هیراد بعد از معرفی با استقبال بی نظیر و تشویق های مخاطبین در سالن مواجه شد، هیراد پیش از این سابقه هم خوانی در سه آهنگ گروه پازل را دارد.

١۵ قطعه شامل آهنگ های جدید و آهنگ های خاطر انگیز گروه پازل اجرا شد، علی رهبری علاوه بر خوانندگی، آهنگسازی های گروه پازل را نیز بر عهده داشته و است و آرین بهاری تنظیم و میکس و مسترینگ قطعات گروه پازل را انجام داده است.

این کنسرت به تهیه کنندگی حسن اردستانی مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری آوازی نو و به همت محمد ناصری مدیر اجرایی موسسه آوازی نو و گروه پازل برگزار شد، خانم فاطمه شجاعی تحت عنوان مدیر روابط عمومی و مدیر برنامه مجموعه آوازی نو در این کنسرت حضور داشت.

میلاد دهقان، نیما عباسی، سهراب ستاری، نوید رهنما، حمید یزدانفر، علی خاکی به عنوان نوازندگان گروه پازل به روی صحنه رفتند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت