الکترومقامِ پیروز بشردوست همراه با محسن شریفیان

رسانه نوا – پیروز بشردوست همراه گروهش در پرفورمنس موسیقی الکترومقام، شور و هیجان موسیقی الکترونیکی را با عطر و طعم موسیقی مقامی درهم آمیخت.

در یکی دیگر از برنامه‌های «شب شنبه‌های حافظ» پیروز بشردوست روی صحنه آمد و گفت که این پروژه، تلاشی در راستای معرفی موسیقی مقامی به نسل جوان امروز است. ما تلاش داریم در لوای موسیقی الکترونیکی، مخاطب را با ظرفیت‌های موسیقی محلی و مقامی کشور آشنا کنیم.

او همراه امید محرم‌زاده (الکترونیک)، امیر دانایی (گیتار الکتریک) و سعید صارمی (پرکاشن) قطعاتی را از آلبوم تازه منتشرشده‌اش به نام جانان اجرا کرد که با تشویق‌ تماشاگران مورد استقبال قرار گرفت.

سپس با حضور مسعود خادمی – نوازنده تار – قطعه تاران اجرا شد که در نوع خود خلاقانه و جالب بود.

در قطعات انتهایی برنامه نیز محسن شریفیان – نوازنده نی‌انبان و سرپرست گروه موسیقی لیان – روی صحنه آمد و با همراهی گروه، سالن را به وجد آورد و بارها مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.

پیروز بشردوست در گفتگویی اختصاصی با رسانه نوا درخصرص این کنسرت گفت: می‌خواستم موسیقی مقامی ایران را که ریشه در اجداد ما دارد و ممکن است خیلی‌ها نشنوند، به وسیله موسیقی الکترونیک کاری کنم بیشتر شنیده شود؛ این اولین اجرای ما بود و در آینده قطعا اجراهای بیشتر و بزرگتری خواهیم داشت.

محسن شریفیان نیز در ادامه در گفتگو با نوا گفت: من در ادامه‌ی همکاری‌هایم در رابطه با معرفی موسیقی جنوب تصمیم گرفتم با پیروز بشر دوست همکاری کنم، چرا که وی در موسیقی الکترونیک فعال است و موقعیت خوبی بود تا تلفیق مویقی جنوب را با موسیقی الکترونیک تست کنیم. درحال حاضر هم از نتیجه کار راضی هستم و فکر می‌کنم فیدبک خوبی هم از مردم گرفتیم.

این اجرا، ششمین برنامه از مجموعه برنامه‌های «شب شنبه‌های حافظ» بود که هر هفته روزهای شنبه و در زمان تعطیلی اجراهای تئاتر در تالار حافظ و به همت بنیاد رودکی برگزار می‌شود.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

زانکو

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی