«تا ابد ابری» زیر باران رونمایی شد

سام شرف زاده

رسانه نوا – مراسم رونمایی و جشن امضای دومین آلبوم علی جعفری پویان که «تا ابد ابری» نام دارد، روز جمعه چهارم اسفند با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه‌مندان به موسیقی در شهرکتاب ابن سینا واقع در شهرک غرب برگزار شد.

به گزارش رسانه نوا، آلبوم بی کلام «تا ابد ابری» از ۱۷ قطعه به نام های نیمه پنهان، همدم، رویای شیرین، حیرانی، چهل نامه کوتاه به همسرم، سبز، قرمز، آبی، رویا، لمس عشق، زمستان گرم، خانم، بادیگارد، مردی برای تمام فصول، اشک های روان، گلناز و شکار تشکیل شده و جعفری پویان در این آلبوم آثار ده آهنگساز معاصر ایران را نوازندگی کرده است که تعدادی از این آثار برای سینما، تئاتر و تلویزیون بوده و سایر قطعات هم به صورت اختصاصی برای این مجموعه ساخته شده‌اند.

آثار موزیسین‌هایی نظیر ناصر چشم آذر، کارن همایونفر، ایمان جعفری پویان، احسان بیرقدار، علی بهادری (نویان)، رضا خسروی، آرش بادپا، احمد میرمعصومی، فرهاد هراتی و زنده یاد بابک بیات در این آلبوم گنجانده شده است.

مراسم از همان ساعت یازده صبح با شور و حال خاصی برگزار شد و شاید کمتر کسی فکر می کرد برای یک آلبوم بی کلام به این اندازه مخاطب مشتاق به شهر کتاب بیاید. با صحبت‌های علی جعفری پویان این مراسم شکل رسمی به خود گرفت و وی رو به حاضرین گفت: از تمام شما عزیزان سپاسگزارم که در هر حرکتی که تا به امروز  انجام دادم، از من حمایت کردید. خوشحالم که امروز در کنارم هستید و دلم می خواهد از تک تک شما عزیزان تشکر کنم. این آلبوم بخش اول از مجموعه آثاری است که در سال های نود تا نود و شش برای آهنگسازان مختلف سینما، تئاتر و تلویزیون اجرا کردم و سعی شده در این آلبوم کارهایی کنار هم قرار گیرد که فضای رومانتیک و تا حدی نوستالژیک داشته باشد. همچنین دو مجموعه بعدی به زودی منتشر خواهد شد که اطلاعات بیشتر را به زودی اعلام خواهم کرد. ضمن اینکه از تمام آهنگسازانی که در طی این سال ها با من فعالیت کردند و من را قابل دانستند تا کارهایشان را اجرا کنم، تشکر می کنم.

پس از صحبت های علی جعفری پویان آهنگسازانی که آثارشان در این آلبوم اجرا شده بود و بعضی مهمان ها به نوبت پشت میکروفون قرار گرفتند و در خصوص آلبوم و همکاری با این نوازنده صحبت کردند. گفتنی است پیش از صحبت آهنگسازان، قسمتی از قطعه مربوط به آن ها به گوش مخاطب می رسید. آرش بادپا، مانی جعفرزاده، حامی حقیقی، علی بهادری، رضا خسروی، احمد میرمعصومی، فرهاد هراتی، محمدمهدی کوهرنگی، سهراب برهمندی و فرید حامدی نیز از جمله افرادی بودند که دقایقی به صحبت پرداختند.

 این برنامه مهمان های زیادی داشت که از بین آن ها می‌توان از احسان کرمی، مزدا انصاری، مهدیه محمدخانی، ارسلان علیزاده، محمدحسین تفرشی، حمیدرضا دیبازر، علی پژوهشگر، بصیر فقیه نصیری نام برد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

زانکو

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی