«سلطان»، نخستین آلبوم «امیر داداش‌زاده» رونمایی شد

سام بورنگ

رسانه نوا – مراسم رونمایی و جشن امضای نخستین آلبوم «امیر داداش‌زاده» هنرمند جوان تبریزی با نام «سلطان» روز گذشته با حضور جمعی از اهالی موسیقی استان و شهرام شکوهی و حسین خواه ریاست امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریز و عکاسان و خبرنگاران رسانه برگزار شد.

در ابتدا وی از آشنایی‌اش با فرید جاوید از سال ۹۳ گفت و بیان کرد که از آن زمان دیدش به دنیای موسیقی عوض شد و وارد دنیای حرفه ای موسیقی شد.

در این آلبوم از نوازندگانی چون فرید جاوید (پیانو)، هادی جداری (ساکسفون)، بابک یوسفی(کلارینت)، اوین عباسی مهر (گیتار بیس)، سعید بقالی و امین توانافر(گیتار الکترونیک)، عظیم روحانی (گیتار کلاسیک)، استاد غلامرضا کریم زاده(آکاردئون)، بابک مختاری( ویولون) استفاده شده است. ترانه‌های آلبوم نیز از آثار علی شاهد و الهامه کریموا انتخاب شده است.

فرید جاوید آهنگساز و تنظیم کننده آلبوم نیز با اشاره به اینکه از هنرمندان جوان شهر باید حمایت به عمل آید افزود باید نقاط ضعف را شناسایی کنیم و مسئولین استان باید از این هنرمندان با استعداد حمایت کنند تا شاهد شکوفایی این جوانان باشیم.

میرزازاده تهیه کننده این اثر و مدیرعامل شرکت ندای ایماژ نیز در ادامه مراسم به سخنرانی پرداخت.و افزود امروزه تولید آلبوم از لازمه های فعالیت حرفه ای در این عرصه است و خاطرنشان شد امید است به کمک اصحاب رسانه و برگزاری چنین آیین هایی مثل رونمایی تولیدات را معرفی کنیم.

شهرام شکوهی خواننده کشورمان نیز ضمن تبریک به امیر داداش زاده بابت انتشار آلبوم بیان کرد امیر در راه سختی قدم گذاشته و با زحماتی که کشیده شیرینی اش را خواهد چشید و تاکید کرد باید در کار تولید موسیقی مرکززدایی شود و به جای تقلید از موسیقی ترکیه و عربی که مارکت ایرانی را قبضه کرده اند هر شهری بتواند نیروهای بومی اش را پرورش دهد.

گفتنی است آلبوم سلطان که به گفته خود داداش‌زاده صورت جدیدی از موسیقی پاپ آذربایجانی که به روحیات مخاطب امروزی نزدیکتر است رامعرفی می‌کند، دارای ۹ ترک به نام‌های  کیمه کولگه سالیپ ، اورئیم یانار ، اوزاخدان دولان،سنین ایچین آغلارام ، سن منیم سن ، قورتولامام، باخا باخا قالمیشام، دوئنمدی گری ، گیزلی گیزلی آغلارسان، است.

دیدگاه شما

1 دیدگاه
پاسخ دادن

خیلی ممنون عالی بود همچنین صدای آقای داداش زاده که خیلی گوش نوازه.

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت