نخستین آلبوم رسمی «آرش نورایی» رونمایی شد

مدیر وبسایت

رسانه نوا – مراسم رونمایی آلبوم «روزای بعد تو» از آرش نورایی روز گذشته ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ در سالن آمفی تئاتر موسسه موسیقی سرنا، با حضور جمعی از علاقه‌مندان برگزار شد.

این مراسم با اندکی تاخیر، با سخنرانی آقای مزدا شاهانی آغاز شد. مزدا شاهانی موسیقیدان، مدرس موسیقی، آهنگساز و تنظیم کننده کشورمان، با اعلام این که هنوز آلبوم را گوش نداده است، از مردم خواست تا برای موسیقی پاپ ارزش قائل باشند. وی از مردم خواست تا به آلبوم‌های تولید شده احترام بگذارند و در مورد این آثار پیش داوری نکنند. سپس برروی صندلی خود نشست اما به دلیل بی‌برنامگی و تعویق در اجرای برنامه اصلی مجددا از صندلی خود برخواست و سخنان دیگری راجع به موسیقی و ترانه و ارتباط میان آن‌ها و آثار گذشتگان بیان کرد.

پس از آن مدت دیگری نیز به سکوت طی شد. لحظاتی بعد «آرش نورایی» از در کنار سالن با اجرای قطعه‌ای وارد سالن شد. او پس از اجرای این قطعه بابت دیرکرد خود از مردم عذرخواهی کرد.

سپس «محمد توکلی» با حضور برروی صحنه، توضیحاتی را پیرامون تهیه و تولید آلبوم و نحوه انتشار آن بیان داشت. او در انتها از شرکت هنر اول برای پخش و انتشار این آلبوم تشکر کرد و از تعدادی از عوامل آلبوم دعوت کرد تا برای شروع نشست برروی صحنه بیایند.

«بابک بابایی» و «ایمان احمدزاده» از همکاری با «آرش نورایی» ابراز خرسندی کرده و این همکاری را بسیار مثبت اعلام کردند. سپس «آرش نورایی» یک‌بار دیگر از حضار برای تاخیر خود عذرخواهی کرد و توضیحاتی راجع به تولید آثار خود بیان داشت. وی بیان داشت که بیشتر آثارش را شخصا آهنگسازی کرده و از حدود ۲ سال پیش مراحل پیش تولید نخستین آلبوم خود را آغاز کرده و ۳۶ قطعه تا کنون آماده کرده که بخشی را در این آلبوم گنجانده و به اندازه ۳ آلبوم دیگر آهنگ آماده دارد و به مرور تنظیم‌ها را به روز کرده و منتشر می‌کند. سبک‌های موسیقی مختلفی در این آلبوم گنجانده شده و او تنوع خاصی به این آلبوم داده است. همچنین او با بیان این مسئله که قطعه دوازدهم این البوم مجوز انتشار دریافت نکرده است، بعد از نشست خبری آن را برای مردم اجرا می‌کند. در انتها از نوازندگان آلبوم خود، افرادی همچون عادل روح‌نواز، نیما رمضان و آرش محرابی که امکان حضور در این برنامه را نداشته اند؛ تشکر ویژه کرد.

پس از اتمام نشست وی دو آهنگ اجرا کرد و پس از آن مراسم عکس یادگاری و برش کیک آلبوم انجام شد. همچنین از تیزر رسمی آلبوم نیز در این مراسم رونمایی شد.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت