نخستین آلبوم مهران مستی پس از چهار سال ممنوعیت منتشر شد

سام بورنگ

رسانه نوا – «مهران مستی» خواننده جوان موسیقی پاپ، سرانجام پس از پنج سال ممنوع الکاری اولین آلبوم رسمی خود را با نام «تو خوبی» منتشر کرد.

تو خوبی آلبومی با فضای شاد و هیجان برانگیز در سال ۹۲ آماده انتشار شد اما به دلیل ممنوع الکاری مستی مراحل اخذ مجوز‌هایش ۴ سال به طول انجامید. در این آلبوم هنرمندانی همچون سعید سام، علی استیری، باران تفرشی، وحید طاهرخانی، مازیار طاهرخانی و مرتضی فلاح با مهران مستی همکاری کرده‌اند.

«کیارش حسن زاده» تهیه کننده و خواننده و مدیر شرکت آوای مهر میهن از مهمانان حاضر در مراسم بود که دلیل سکوت مهران مستی را در این چهار سال اعلام کرد و گفت: “مهران مستی صرف پخش کلیپ در شبکه‌های ماهواره‌ای و کار کردن با ترانه‌سرای ممنوع الکار ۴ سال نتواست در موسیقی فعالیت کند و ممنوع الکار بود.”

در ادامه مهران مستی قطعه اول آلبومش به صورت لب‌خوانی اجرا و سپس با درخواست مکرر حضار دو آهنگ دیگر را نیز اجرا کرد که مورد تشویق شدید حضار قرار گرفت.

مهران مستی در ادامه درخصوص این آلبوم صحبت‌هایش را آغاز کرد و گفت: “تنظیم‌های خاص و متفاوت این آلبوم نقطه عطف آلبوم محسوب می‌شود، ضمن آنکه فضای این آلبوم کاملا شاد و اکتیو است.”

همچنین در ادامه این هنرمند خبر از انتشار آلبوم بعدی‌اش در کمتر ۵ماه آینده داد و گفت: “بزودی آلبوم جدیدم پس از تو خوبی منتشر می‌شود، این آلبوم آماده انتشار است و تمام مراحل اخذ مجوز را طی کرده است.

مهران مستی در پاسخ به سوالی در خصوص ترس از نشنیده شنیدن آثارش ادامه داد: “من احساس می‌کنم که ۴ آلبوم دیگر نیز دوستداران حوزه موسیقی از من طلب دارند.”

گفتنی است در این مراسم هنرمندان سرشناسی همچون مهدی مدرس، نیما علامه، مجید رضازاده، کیارش حسن زاده، مهتاب رخصتی، امیر مولایی، آراز، نیلوفر امجد و…نیز به عنوان مهمان حضور یافتند.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت