مجوز ارشاد به‌نام «گروه موسیقی محلی اسپانیا» صادر شده است

پارسا عمادی

رسانه نوا – مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حاشیه‌های اجرای گروه موسیقی اسپانیایی در ایران توضیحاتی را ارائه داد.

فرزاد طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به اینکه مجوز وزارت ارشاد برای گروهی که با عنوان «جیپسی کینگز» به ایران آمده و به اجرای موسیقی پرداخته‌اند با چه عنوانی صادر شده است، گفت: مجوزی که برای اجرای گروه موسیقی اسپانیایی در تالار وحدت طی روزهای گذشته از سوی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده، به نام «گروه موسیقی محلی اسپانیا» بوده و از همان ابتدا هم عنوانی با نام «جیپسی‌کینگز» در این مجوز وجود نداشت کما اینکه در تبلیغات محیطی کنسرت نیز عنوان «گروه موسیقی محلی اسپانیا» برای این کنسرت نوشته شده است.

وی افزود: قبل از صدور مجوز برگزاری این کنسرت در تالار وحدت،  استعلام از مراجع ذی صلاح از طرف دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده و مطمئن باشید اگر استعلامات انجام گرفته از مراجع ذیصلاح منفی بود، قطعاً این کنسرت نیز برگزار نمی شد.

براساس این گزارش در چند روز اخیر برخی رسانه‌ها اعلام کرده‌اند برگزارکنندگان این کنسرت در حالی در تبلیغات خود از حضور خواننده گروه جیپسی کینگز خبر داده‌اند که وی خواننده اصلی گروه نیست.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت