آراد آریا

مدیر وبسایت

آراد شاکری معروف به آراد آریا، در سن ۱۶ سالگی یادگیری ویولن را آغاز کرد. همزمان با کلاس ویولن دوره‌های سلفژ تخصصی و تئوری موسیقی را گذراند و بعد از مدتی که با اصول و قواعد موزیک آشنا شد و همچنین رسیدن به  انعطاف انگشت‌ها به صورت نسبی‌، شروع به آموزش ساز گیتار بدون استاد کرد.

در سن ۱۷ سالگی همکاری او با ارکستر نیما که یک گروه ارکستر ۶۰ نفری بود به عنوانه ویولن ۱ آغاز شد. پس از متلاشی شدن ارکستر نیما، آراد در سن ۱۸ سالگی به گروه کُر آنها پیوست و در همان سالها علیرضا پوررضا که  همکلاسی او در کلاسهای سلفژ و تئوری موسیقی اش بود، از او برای ضبط استودیوییِ ویولن برای گروه کاویان دعوت کرد.

پس از آشنایی با گروه کاویان همکاری آنها تا یک سال و نیم ادامه پیدا کرد و آراد به همراه گروه کاویان اجراهای زیادی را در مشهد و نقاط دیگر کشور برپا کردند.

وی از لحظه ای که وارد عرصه موسیقی شد همواره رویای ساخت موسیقی را در سر می پروراند و در سن ۱۹ سالگی  پس از کسب تجربه در گروه کاویان به فکر تحقق این رویای دیرین افتاد و اولین آهنگ خود رو به نامه «قفس سکوت» ساخت و تنظیم کرد.

در همین زمان نیز در تهران، کلاس‌های هارمونیک را با «کامبیز روشن روان» گذراند و در سن ۲۰ سالگی آراد توانست اولین آلبوم خود را با نام «همه چیز و همه کس» جمع آوری کند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ناصر چشم آذر

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی