اروین خاچیکیان

مدیر وبسایت

اِروین خاچیکیان (ارمنی: Էրվին Խաչիկյան)، موسیقی‌دان ایرانی ارمنی‌تبار است. او مؤسس گروه کارمندان است که بر فعالیت‌های بازاریابی موسیقی ایرانی تمرکز دارد. او با تنظیم‌های موفقش برای دو آلبوم نقاب و بی سرزمین تر از باد برای سیاوش قمیشی در ایران مشهور شد.

او در خانواده ای اهل موسیقی بزرگ شد و اروین در ابتدا تحت تاثیر استعداد پدر خود در نوازندگی گیتار و پیتر گابریل قرار گرفت.

او در سال ۱۳۶۶ به آمریکا مهاجرت کرد و یادگیری موسیقی را ادامه داد. همزمان با ادامه تحصیلات در کالج، اروین به صورت خصوصی موسیقی را فرا گرفت و همزمان در مدرسه موسیقی گروو حضور داشت.

در سال ۱۹۶۶مدرک لیسانس روانشناسی را از دانشگاه کال استیت اخذ و فارغ التحصیل شد و شروع به کار موسیقی به عنوان یک نوازنده حرفه ای کرد. در ادامه به اکثر کشورهای جهان از جمله آمریکا، کانادا، خاورمیانه، استرالیا و اروپا سفر کرد و با خواننده های معروفی همکاری کرد.

اروین بر اساس تجربه ای که در موسیقی کسب کرده بود به عنوان نوازنده تصمیم گرفت کار ضبط در استودیو را شروع کند . در سال ۲۰۰۰ شروع به تولید یک آلبوم از سبک مورد علاقه خودش کرد . همچنین تنظیم و تولید چندین آلبوم از جمله سیاوش قمیشی و گروه موسیقی خودش را انجام داد که عمدتاً در قالب آهنگ ها راک هستند.

آخرین هدف این آهنگساز انجام پروژه مشترک تشکیل یک گروه موسیقی راک به نام اسلو موشن رین بوده است.
اروین خاچیکیان تحت تاثر بزرگان موسیقی راک چون پینک فلوید موفق به خلق آثار و تنظیماتی منحصر به فرد و همراه با نوآوری در سبک کاری خودش شده است. با گذشت بیش از ۱۰ سال از حضور حرفه ای در صحنه موسیقی، اروین اعتقاد دارد مهمترین مسئله زندگی این است که تعادل و آرامش در زندگی انسان برقرار و همواره آماده یادگیری چیزهای جدیدی باشد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت