مازیار فلاحی

مازیار فلاحی
مدیر وبسایت

مازیار فلاحی متولد ۲۶ مهر ۱۳۵۳ در کرج است. وی نوازندگی گیتار را از سال ۱۳۶۸ آغاز کرد. در سال ۱۳۷۱ در رشته مهندسی صنایع وارد دانشگاه شد. همزمان در مرکز آموزشهای هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره کارگردانی سینما را در سال ۱۳۷۴ با رتبه عالی به پایان رساند.

پس از آن در سال ۱۳۷۶ مجموعه داستان‌های کوتاهش را با عنوان «کلاغ – پاییزکودکی» با نویسندگی مشترک بهزاد نوری سپهر منتشر کرد.

در اسفند ماه ۱۳۸۶ به دعوت «قاسم جعفری» آهنگ‌ها و ترانه‌های فیلم «مجنون لیلی» را نوشت که آغاز فعالیت خوانندگی رسمی وی در عرصه سینما و موسیقی است. 

پس از آن، مازیار فلاحی با تهیه‌کنندگان سریال «قلب یخی» قراردادی بست که طبق آن، وی پنج ترانه برای این سریال خواند.

البته او در بازه زمانی «مجنون لیلی» تا «قلب یخی» پانزده ترانه فیلم و بیش از چهل ترانه ساخت و خواند؛ همچنین اولین آلبوم رسمی موسیقی خود را تحت عنوان «قلب یخی» در سال ۱۳۹۰ منتشر کرد که مورد استقبال مخاطبان موسیقی قرار گرفت.

با انتشار این آلبوم، کنسرت‌های مازیار فلاحی آغاز شد که در مدت کوتاهی توانست با اجراهای متعدد رکورددار اجرای زنده در آن سال شود.

مازیار فلاحی پس از آن آلبوم‌های «لعنت به من»، «ماه هفتم» و «یادم تو را فراموش» را منتشر کرد.

از جمله دیگیر فعالیت‌های وی می‌توان به ساخت موسیقی متن و خوانندگی تیتراژ فیلم‌های دو را حل برای یک مساله (به سفارش یونیسف)، مدرسه ای برای دیگران، نبش قلب، ققنوس، لحظه دیدار(شبکه جام جم)، به دنبال خوشبختی، دلواپسی، بی ستاره، سر سپرده(هدایت فیلم)، دختران، قلب یخی، پروانگی، جاودانگی، یلدا و  هفت سنگ اشاره کرد.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت