پرنس جکسون Prince Jackson

پرینس جکسون Prince Jackson  با نام اصلی مایکل جوزف جکسون جونیور متولد ۱۳ فوریه ۱۹۹۷مجری تلویزیونی و بازیگر اهل آمریکا است.

او فرزند بزرگ مایکل جکسون است. خواهر او پاریس مایکل کاترین جکسون و برادرش بلنکت جکسون با نام اصلی پرینس مایکل جوزف جکسون است.

او همانند پدرش به بیماری پیسی (ویتیلیگو) مبتلا است.

پدرخوانده و مادرخوانندهٔ پرینس، به ترتیب مکالی کالکین و الیزابت تیلور هستند.

او دانش آموز مدرسهٔ خصوصی باکلی در ناحیهٔ شرمن اُکس در لس آنجلس است. او همچنین عضو تیم رباتیک مدرسه، عضو انجمن دانش آموزان نخبه ایالات متحده و عضو برنامهٔ نیکوکارانهٔ کتابخوانی برای کودکان مبتلا به سرطان در بیمارستان کودکان لس آنجلس است.

درست پس از بدنیا آمدن او، شایعاتی در بین مردم رواج پیدا کرد که اکثر این شایعات توسط روزنامه‌نگاران و خبرنگارانی که در جلوی بیمارستان او منتظر خبر بدنیا آمدن پرینس بودند ایجاد شد مبنی بر این که چطور ممکن است مایکل جکسون که یک سیاه‌پوست است، صاحب فرزندی سفیدپوست شود.

آنها ادعا کردند که پرینس پسر مایکل جکسون نیست و او را به فرزندی قبول کرده‌است. زندگی‌نامه نویس، جی. رندی تارابورلی، در کتاب زندگی‌نامهٔ مایکل به نام «جادو و جنون» می‌نویسد: پدر پدر بزرگ مادری مایکل، یک دورگهٔ سفید و سیاه بوده‌است. و با توجه به اینکه دبی رو، همسر مایکل جکسون، یک سفیدپوست است، بنابراین امکان سفیدپوست بودن فرزند مایکل جکسون وجود داشت.

اما با این وجود این واقعیت از طرف رسانه‌های جهان پخش نشد و تاکنون هم برای بسیاری این مسئله مبهم است. پس از این جنجال‌ها، افراد بسیاری اعلام کردند که پدر یا مادر پرینس جکسون هستند که هیچ‌کدام نتوانستند این موضوع را مشخص کنند.