برنده مسابقه شب کوک در برابر گفته‌های پوریا حیدری سکوت کرد

محدثه برهانی

رسانه نوا – علی پور صائب از خوانندگان جدید عرصه موسیقی که توانست با شرکت در برنامه تلویزیونی شب کوک رتبه نخست برنامه را از آن خود کند، طی گفتگویی با خبرنگار نوا از برنامه های آتی خود خبر داد.

وی در ابتدای این گفتگو درخصوص اظهارات پوریا حیدری مبنی بر رد جایزه اصلی برنامه شب کوک از سوی شرکت‌کنندگان سکوت کرد و پاسخی به خبرنگار نوا نداد.

در ادامه علی پورصائب از برنامه‌های موسیقایی خود در این مدت گفت: من در این مدت با یاحا کاشانی و انوش تقوی برای انتشار تک قطعه‌ای با نام «می‌ترسم» همکاری داشته‌ام که به منظور مقارن شدن آن با ماه محرم و صفر انتشارش را به تعویق انداخته‌ایم ضمن اینکه برای این ماه نیز یک کار دلی با نام «پیرهن سیاه» را با همکاری یاحا کاشانی و انوش تقوی منتشر کردیم که این‌قطعه نذری بر گردن دوستانم بود که با انتشارش آن را ادا کردیم.

این هنرمند همچنین در خصوص انتشار نخستین آلبوم رسمی خود نیز گفت: طی گفتگوهایی با بهنام صفاریان در صدد انتشار نخستین آلبوم رسمی خود به همت شرکت «آوای سگال پارس» از مجموعه قطعاتم هستیم، شایان ذکر است که میل شخصی‌ام برای انتشار این آلبوم اختصاص تمام درآمد حاصل از فروش آلبوم برای امور خیریه و موسسه محک است که اگر تهیه کنندگان صلاح بدانند این کار به واقعیت می‌پیوندد، البته تولید این آلبوم در مراحل ابتدایی است و هدفمان برای اواخر سال ۹۶ است.

این خواننده جوان درخصوص ویژگی‌های موسیقایی خود در بازار رقابت بیان کرد: در خصوص ویژگی آهنگ‌هایم نسبت به سایر خوانندگان، من در بند کسب در آمد از موسیقی نیستم و کسب درآمد از اولویت‌های نهایی من است و حاضر نیستم کیفیت کارهایم را فدای کمیت کنم، به هر راهی نمی‌خواهم سوپر استار شوم و به همین دلیل برخلاف خیلی از دوستان که به منظور مسائل اقتصادی خواندن هایشان مصنوعی است من تمام سعی‌ام بر این است که از این قائده مستثنا باشم. ضمن اینکه برای انتشار آثارم از لحاظ فنی تغییراتی خواهیم داشت که سورپرایز خوبی برای طرفدارانم محسوب می‌شود.

علی پورصائب در پایان این گفتگو در خصوص برگزاری کنسرت‌هایش نیز گفت: از چند تهیه‌کننده پیشنهاد برگزاری کنسرت با حضور چند خواننده را داشتم که در حال فکر به این پشنهادات هستم برای برگزاری کنسرت‌های بزرگ‌تر نیز، نیاز به مجموعه زیادی از آهنگ‌ها است که در حال حاضر به دلیل کمبود آثار منتشر شده از من این عمل به تعویق می‌افتد.

 

[heading color=”#e81302″ style_color=”#ffffff” align=”right”]بیشتر بخوانید…[/heading]


خودشان از دریافت جایزه خودداری کردند و جایزه را نخواستند، البته این را نباید فراموش کرد که این برندگان همان روز جوایز خود را که تعدادی سکه تمام بهار آزادی بود به صورت نقدی از تهیه کننده دریافت کردند…

در ادامه بخوانید


دیدگاه شما

1 دیدگاه

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت