سهیل سلیمانی: من جایزه شب کوک را پس نزدم!

محدثه برهانی

رسانه نوا – سهیل سلیمانی از نفرات برگزیده برنامه شب کوک طی گفتگویی با خبرنگار رسانه نوا از برنامه‌های آتی خود می‌گوید.

سلیمانی در این گفتگو ضمن حمایت نسبی از گفته‌های پوریا حیدری خاطر نشان کرد:صحبت‌های پوریا حیدری درخصوص تازه‌کار بودن شرکت کنندگان کاملا درست است. درخصوص پس زدن جوایز از سوی شرکت کنندگان نیزباید بگویم این موضوع برای شخص بنده صحت ندارد و بیان آن حرف‌ها از سوی پوریا به دلیل ناراحتی او از بحث‌های پیش آمده بین شرکت کنندگان است. من هرگز وارد حاشیه‌ای که دوستان به وجود آورده‌اند نشدم و همیشه از حامیانم حمایت می‌کنم.

این هنرمند جوان با اشاره به مدیون بودن خود به برنامه شب کوک بیان کرد: قبل از برنامه شب کوک موسیقى از تفریحات من محسوب می‌شد اما با ورودم به این برنامه مسیر تازه‌ای از زندگی روبرویم قرار گرفت که سبب حرفه‌ای تر شدن فعالیت‌هایم در این عرصه شد. در هر قسمت از مسابقه تمام سعی‌ام بر این بود که از داوران نکات بیشتری را بیاموزم.

نفر دوم برنامه شب کوک در این گفتگو با اشاره به اهمیت دوره‌های آکادمیک در موسیقی گفت: من در حین اجرای مسابقه دوره‌های سلفژ را پیش گرفتم چون معتقد بودم که دوره‌های آموزشی موسیقی تاثیر به سزایی بر هنرمند خواهد داشت اما استعداد نیز در موازات با دوره‌های موسیقی حائز اهمیت است. به شخصه عقیده دارم کسی که استعداد موسیقی نداشته باشد نمی‌تواند در این حرفه به موفقیت دست یابد. بعضی از افراد بدون داشتن هیچ نوع استعدادی پا به این عرصه می‌گذارند آن هم صرفا به دلیل به دست آوردن شهرت و هزینه‌های گزافی می‌کنند اما به نتیجه دلخواه دست نمی‌یابند که نتیجه اش می‌شود افسردگی و ضرر مادی و هزاران مشکل از این قبیل.

وی درخصوص بدست آوردن شهرت نسبی خود از این برنامه خاطر نشان کرد: من معروف نیستم فقط به واسطه برنامه شب کوک مردم شناخت نسبی از من بدست آوردند. معروفیت از هر راهی کسب می‌شود و من نمی‌خواهم از هر راهی به شهرت دست یابم، ترجیحم محبوبیت است تا معروفیت.

این هنرمند در پایان با سورپرایز بودن برنامه‌های آتی خود گفت: آلبوم‌ام مراحل ابتدایی خود را طی می‌کند و قطعاتی نیز آماده انتشار است که پس از ماه محرم و صفر آن‌ها را منتشر خواهم کرد اما ترجیح می‌دهم جزییات این قطعات سورپزایزی باشد برای طرفدارانم.

[heading color=”#e81302″ style_color=”#ffffff” align=”right”]بیشتر بخوانید…[/heading]


خودشان از دریافت جایزه خودداری کردند و جایزه را نخواستند، البته این را نباید فراموش کرد که این برندگان همان روز جوایز خود را که تعدادی سکه تمام بهار آزادی بود به صورت نقدی از تهیه کننده دریافت کردند…

در ادامه بخوانید


علی پورصائب درخصوص اظهارات پوریا حیدری مبنی بر رد جایزه اصلی برنامه شب کوک از سوی شرکت‌کنندگان سکوت کرد و پاسخی به خبرنگار نوا نداد

در ادامه بخوانید


دیدگاه شما

3 دیدگاه
پاسخ دادن

کارت درسته پسر .انشالله هر روز موفقیت بیشترت رو ببینیم

پاسخ دادن

اقای سلیمانی همانطور که گفتن بیشتر محبوب هستن تا معروف و اخلاق ایشان با طرفداران خیلی عالی است باارزوی موفقیت برای این پسر جوان

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت