حمید عسکری: به مافیا در موسیقی اعتقاد ندارم

محدثه برهانی

رسانه نوا – شب گذشته مهران مدیری در برنامه دورهمی میزبانی از حمید عسکری را بر عهده داشت.

درابتدای این برنامه عسکری ترانه ای را به صورت زنده برای حضار اجرا کرد. سبس در ادامه این هنرمند در گفت و گو با مهران مدیری در خصوص غرورش گفت:مغرور بودنم در حدی است که شانم حفظ شود نه بیشتر.

حمید عسکری در ادامه صحبت‌هایش با مدیری در خصوص شایعه نابینایی اش گفت: اولین عکس‌هایی که از من منتشر شد با عینک دودی بود، همین عکس ها بهانه‌ای شد تا بگویند که نابیناست و فقط می‌تواند ایستاده عکس بگیرد.

وی درخصوص ورودش به عرصه موسیقی نیز گفت: از دبیرستان عاشق موسیقی بوده‌ام ولی وقتی موضوع را با پدرم مطرح کردم اهمیتی نداد و من مجبور شدم رشته تجربی بخوانم البته همیشه با دوستانم تمرین آواز می‌کردیم. او درخصوص برخورد پدرش با موسیقی گفت: پدرم موسیقی سنتی دوست دارد و علاقه‌ای به پاپ ندارد و در این مدت هم فقط یک بار به کنسرت من آمده است.

این هنرمند توضیحاتی را نیز در خصوص بیرون انداختن آلبومش از ماشین ارائه داد و گفت: این ماجرا برای آلبوم اول است که با فروش بسیار خوبی هم مواجه شده بود اما هنگامی که به آن گوش دادم از اشکالاتی که داشت خوشم نیامد این کار را افرط عصبانیت انجام داده بودم البته بعدا پشیمان شدم.

مهران مدیری در این برنامه مسائل مهمی را مطرح کرد که بخشی از آن در خصوص مافیا در تیتراژ خواندن سریال‌ها بود. عسکری در این خصوص گفت: من قبول ندارم که مافیا وجود دارد .هرکس که تیتراژ می‌خواند، خواننده موفقی است که انتخاب می‌شود.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت