اعضای Queen نمی‌خواهند دونالد ترامپ از آهنگ آن‌ها استفاده کند

مدیر وبسایت

رسانه نوا – Queen نمی خواهد آهنگ آن‌ها در کمپین انتخاباتی ریاست جمهوری دونالد ترامپ پخش شود. اکنون نام این گروه وارد لیستی شده که مخالف پخش آهنگ‌هایشان در کمپین های انتخاباتی هستند.

گیتاریست برایان می موضع خود را با یک پست در وب سایت رسمی خود روشن ساخته است، و به چیزی که طرفداران از آن به عنوان «بهمنی از شکایات» یاد می کنند و اشاره به استفاده دونالد ترامپ از آهنگ “We Are the Champions” در طی گردهمایی ها و نشست های انتخاباتی برای انتخاب ریاست جمهوری آمریکا دارد، پاسخ داد.

هر چند او همیشه اصرار داشته که گروه باید امور سیاسی را نیز تجربه کند، نمی خواهد احساسات خود را علیه ترامپ مخفی کند.

می نوشت: «این بیانیه ای رسمی از طرف Queen نیست، اما می توانم تایید کنم که برای استفاده از این آهنگ هیچ اجازه‌ای از ما گرفته نشده است. ما در حال مشاوره هستیم تا مطمئن شویم که این آهنگ دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد. صرف نظر از دیدگاه آقای ترامپ، سیاست‌های Queen همواره این بوده که آهنگ‌های ما به عنوان ابزار سیاسی مورد استفاده قرار نگیرد.  موسیقی ما مظهر رویاها و باورهای خود ماست. قطعا استفاده از آهنگ “We Are The Champions” مورد تایید ما نیست و مطمئن باشید که اقدامات لازم برای جلوگیری از این کار را انجام خواهیم داد.»

می و Queen حالا به کمپین خواننده هایی پیوسته اند که پیش از این نمی خواستند آهنگ هایشان در کمپین های سیاسی مورد استفاده قرار گیرد. از دیگر اسامی مهمی که در این لیست به چشم می خورد می توان به نیل یانگ، التون جان، رولینگ استونز، Aerosmith و R.E.M. نام برد. خواننده گروه “Twisted Sister” به دونالد ترامپ اجازه داد که از آهنگ گروه به نام “We’re Not Gonna Take It” استفاده کند، اما بعدا گفت که دیدگاه های سیاسی ترامپ او را مجبور کرده است تا از نظر خود بازگردد.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت