آیا رابرت پلنت به لد زپلین پیشنهاد ۱۴ میلیون دلاری داده است؟

مدیر وبسایت

رسانه نوا – ستون نویس روزنامه Showbiz411 راجر فریدمن مدعی شده که پلنت یک پیشنهاد ۱۴ میلیون دلاری به لد زپلین برای اجرا در جشنواره پیش روی Desert Trip داده که شامل پل مک کارتنی، رولینگ استونز، The Who، باب دیلن، نیل یانگ و راجر واترز می شود.

اخبار متفاوتی شنیده شده است، اما فریدمن به دلیل اخبار داغ و هیجان انگیز این فستیوال کسب اعتبار می کند و مسلما دستمزد بیشتری دریافت می کند و این رقم ۱۴ میلیون دلار می تواند بسیار چالش برانگیز باشد، حتی برای خوانندگانی که بیش از این حضورشان در فستیوال تایید شده و دست مزد کمتری می گیرند. گفته شده است که هر فرد در آخر هفته ۷ میلیون دلار دریافت می کند، که طبق گفته فریدمن، هر یک از اعضای رولینگ استونز کمتر از هر خواننده ای که انفرادی اجرا می کند دریافت می نمایند.

در دیگر اخبار فستیوال Desert Trip، بنیان‌گذار گروه Steely Dan، دونالد فاگن طی مصاحبه اخیر خود با روزنامه لس آنجلس تایمز از آینده این فستیوال و نقش موثر و کلیدی گروهش در ترکیب آینده آن خبر داد.

فاگن گفت: «صحبت هایی برای اجرای ما در سال آینده انجام شده است. بسیاری از این افراد هنوز هم بسیار خلاق هستند و هنوز هم اراده و جذابیت این را دارند تا کاری کنند که چنین فستیوالی موفق شود. برای یک موسیقیدان در برخی شرایط، یک کار یک کار است، بدون توجه به آن چه که دیگران آن را نام گذاری می کنند.»

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

زانکو

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی