انتشار پنج آلبوم استودیی طی یک سال

کینگ گیزارد اند دِ لیزارد ویزارد

رسانه نوا – گروه کینگ گیزارد اند دِ لیزارد ویزارد در نوامبر سال ۲۰۱۶ به هواداران خود قول داد که در سال ۲۰۱۷ پنج آلبوم منتشر کند و حالا به وعدۀ خود وفا کرده است. تنها یک روز مانده به پایان سال ۲۰۱۷، کینگ گیزارد پنجمین آلبوم استودیویی خود در سال جاری میلادی را منتشر کرد.
این آلبوم که سوپ گامبوت نام دارد (۳۰ دسامبر) به‌دنبال چهار آلبوم دیگر آنها به‌نام‌های موز پرندۀ میکروتون (۲۴ فوریه)، قتل جهان (۲۳ جون)، نقاشی های برانسویک شرقی (۱۸ اگوست) و پلی‌گاندوانالند (۱۷ نوامبر) قرار می‌گیرد.

با این حساب سوپ گامبوت سیزدهمین آلبوم استودیویی گروه و پنجمین آلبوم استودیویی است که در سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود و در یوتیوب، اسپاتیفای و بندکمپ قابل دسترسی است. نسخۀ فیزیکی این آلبوم در حال حاضر برای سفارش و پیش‌خرید آماده است و در سال آیندۀ میلادی به هوادارنش عرضه خواهد شد. این آلبوم شامل ۱۱ قطعه است و حدود ۴۴ دقیقه زمان دارد.

آلبوم که در دو نسخه به‌نام‌های Spiced Pumpkin (در ۳۰۰۰ نسخه با سی‌دی نارنجی) و Gumboot Death (در ۳۰۰۰ نسخه با سی‌دی قرمز) منتشر خواهد شد به‌صورت ام‌پی‌تری در دسترس خواهد بود.

هر دو آلبوم سوپ گامبوت و آلبوم پیشین گروه یعنی پلی‌گاندوانالند روش غیرمتعارفی برای انتشار داشتند. گروه نسخۀ دیجیتال، سی‌دی و واینیل هر آهنگ را به‌صورت رایگان منتشر کردند و به هواداران اجازه دادند نسخه‌های خودشان را کپی و توزیع کنند.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

رضا صادقی

محل برگزاری:

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: مرکز همایش های برج میلاد

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

ماکان بند

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی

0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

زانکو

محل برگزاری: سالن میلاد نمایشگاه بین المللی