مرور خاطرات ده ساله فرزاد فرزین در سالن میلاد

سام بورنگ

رسانه نوا – پنجشنبه شانزدهم دی ماه، فرزاد فرزین با همراهی گروه شوک کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهرات برگزار کرد.

کنسرت درحالی آغاز شد که فرزاد فرزین در ابتدا خبر از مرور قطعات قدیمی و منتشر شده‌ی خود طی ده سال اخیر را داد و اجرا نیز بیشتر به آثار خاطره انگیز این خواننده اختصاص یافت.

درحالی که میانه‌ی استیج با پرده بلندی پوشیده شده بود، نوازندگان نواختن قطعه «تو چه باشی» را آغاز کردند و با کنار رفتن پرده، فرزاد فرزین در حالی که بر روی صفحه‌ی گردانی پشت پیانو نشته بود، شروع به خواندن کرد.

در ادامه فرزین که قول اجرای ترانه‌های خاطره‌انگیز خود را داده بود، به ترتیب قطعات شش، دونه دونه، اون تو نیستى، ماه من، چتر شکسته، من و تو، آره آره، هدفون، عاشقت شدم، برگرد، قلبم، بچه، احساس من و ماه عسل را اجرا کرد.

این خواننده که تازه‌ترین آلبوم خود را در دست تهیه دارد در خصوص انتشار آن گفت: آلبوم شانزلیزه که مملو از قطعات عاشقانه است، قرار بود زمستان امسال منتشر شود اما بنا به دلایلى به بهار موکول شد.

فرزاد فرزین که به تازگی بازی در یک سریال را نیز تجربه کرده از پخش این سریال تا ده روز آینده خبر داد.

همچنین در این شب میهمانانی همچون مهدى گلستانه، علیرضا بیرانوند، سیاوش خیرابى، نریمان، سامان، ایمان قیاسى، یاحا کاشانى و نیز در سالن حضور داشتند.

اعضای گروه شوک را نیز به سرپرستی مهران خلیلى، سینا پرتوى، محمدعلى شاکر، احمد امین پور، مهرداد معافى، احسان امیدى، جمال چلبیان و یاشار خسروى تشکیل می‌دادند.

گفتنی است این کنسرت توسط موسسه آوای دوران به مدیریت سمیه کاویانی و به تهیه‌کنندگی رسول ترابی برگزار شد. همچنین روابط عمومی این کنسرت را نیز گروه ۱۷ برعهده داشت.

دیدگاه شما

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت