کنسرت گروه «ماکان» در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد/ انتشار قطعات جدید در آذرماه

حمیدرضا پیرمحمدی

رسانه نوا – تازه ترین کنسرت گروه پرطرفدار «ماکان» شامگاه دوشنبه پنجم آذرماه طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش رسانه نوا، گروه پرطرفدار «ماکان» تازه ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه بردند و در ادامه اجراهای خود قرار است در تاریخ ۶ آذرماه نیز طی دو سانس در همین سالن روی صحنه روند.

در ابتدا و پس از پر شدن صندلی های سالن، چراغ های سالن خاموش شد و اعضای ارکستر با تشویق هواداران به روی استیج آمدند و سپس ریمیکسی از قطعات خیالت تخت، پیشم بخند، دلگیری، هر بار این درو و دو دقیقه بودی برای هواداران پخش شد. سپس اعضای ارکستر قطعه پرانرژی «نرو» را نواختند و امیر مقاره و رهام هادیان دو خواننده این گروه با تشویق‌های بی امان هواداران به روی استیج آمدند و این قطعه را اجرا کردند. در هنگام اجرای این قطعه ۴ فرد با لباس آدم آهنی وارد استیج شدند که این اتفاق در نوع خودش جالب توجه بود و شور و شوق فراوانی را به این کنسرت داد.

سپس بلافاصله قطعه «یه عصر خوب» اجرا شد و پس از اجرای این دو قطعه، رهام هادیان در صحبت‌هایی کوتاه به هواداران خوشامد گفت. سپس امیر مقاره ضمن خوشامدگویی به هواداران، گفت: «خیلی خوشحال هستم که بعد از مدت ها در شهر تهران به روی صحنه رفتیم و امیدوارم که یک شب بی نظیر و خاطره انگیز را در کنار هم رقم بزنیم.»

در ادامه قطعات «دلگیری» و «برو دارمت» اجرا شد و پس از اجرای این دو قطعه، امیر مقاره از انتشار قطعات جدید و همچنین تمدید این کنسرت خبر داد و گفت: «انشالله در آذرماه دو قطعه جدید از گروه ماکان در فضای مجازی منتشر خواهد شد که یکی از آن ها قطعه «دوتا ستاره» است. ضمن اینکه با توجه به استقبال بسیار خوب مخاطبان، این کنسرت برای دو شب دیگر و در تاریخ‌های ۲۴ و ۲۵ آذرماه همزمان با تولد من تمدید شد که بلیت فروشی این کنسرت به زودی آغاز می‌شود.»

در ادامه این کنسرت قطعات «شیک»، «بچه نیستم»، «دیوونه بازی» و «با تو آرومم» اجرا شد.

پس از اجرای قطعه «با تو آرومم»، پارت نخست این کنسرت به اتمام رسید و ابتدا یاشار خسروی سرپرست گروه ضمن خوشامدگویی به هواداران، از آن ها بابت حمایت های بی دریغشان از گروه ماکان تشکر کرد. سپس اعضای ارکستر یک قطعه بی کلام پرانرژی نواختند که در هنگام اجرای این قطعه مجددا ۴ فرد با لباس آدم آهنی وارد استیج شدند و پس از آن امیرمیلاد نیکزاد رهبر ارکستر و نوازنده درامز دقایقی به تکنوازی پرداخت که به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

با شروع پارت دوم این کنسرت، قطعه پرطرفدار «هر بار این درو» اجرا شد و پس از آن، ریمیکس شاد و ریتمیک این قطعه نیز برای هواداران اجرا شد.

گروه ماکان در ادامه این کنسرت قطعات «ای داد»، «دیوونه من»، «پیشم بخند»، «دو دقیقه بودی» و «یه لحظه نگام کن» را اجرا کردند و شبی خاطره انگیز را برای هواداران خود رقم زدند.

تعدادی از کودکان کار سازمان بهزیستی مهمانان ویژه این کنسرت بودند.

امیرمیلاد نیکزاد -تنظیم کننده، رهبر ارکستر و نوازنده درامز، یاشار خسروی -سرپرست گروه و نوازنده ساکسوفون، تایماز اطاعتی -کیبورد، سهیل اَباذری -کیبورد، مهران فرشباف -پرکاشن، مجید عطرلی -گیتار باس، علی الماسی -گیتار الکتریک و انوشیروان تقوی -گیتار اسپانیش اعضای ارکستر گروه ماکان را در این کنسرت تشکیل دادند.

گفتنی است؛ این کنسرت به همت موسسه فرهنگی و هنری «آوازی نو» به مدیریت و تهیه کنندگی «سید حسن اردستانی» و مدیریت گروه «یاشار خسروی» برگزار شد.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت