علی زحمتکش، «آخرین لحظه ها» را رونمایی کرد

مدیر وبسایت

رسانه نوا – رونمایی از آلبوم «آخرین لحظه ها» به همراه جلسه نقد و بررسی آن روز گذشته، چهارم اسفند، در سالن سرنا برگزار شد.

این جلسه با حضور علیرضا ایرانی نژاد (روابط عمومی سرنا)، آرین برهان (نوازنده درامز)، علی زحمت کش (خواننده)، مهدی واعض پور (نوازنده گیتار الکتریک)، ابوذر رحمتی (نوازنده سه تار) و امین برهان (نوازنده گیتار باس) و مهمانانی چون فرشاد رمضانی، سیاوش امامی، امین طاهری و فرشاد رضایی برگزار شد.

ابتدای این جلسه با اجرای زنده موسیقی همراه شد و طی آن این گروه به اجرای دو قطعه از آلبوم خود پرداختند.

در ادامه امین برهان در خصوص این اثر گفت: آلبومی که امروز منتشر می‌شود نتیجه زحمات بی وقفه ۱۲-۱۰ ساله اعضای گروه است که با مشقات فراوانی موفق به دریافت مجوز شد. او ادامه داد: اکثر آثاری که در این آلبوم وجود دارد به شکل گروهی ساخته شده اند. قطعاتی که در این آلبوم وجود دارند تلفیقی از آثار بی کلام و با کلام در موسیقی راک است.

گفتنی است این آلبوم با ۹ قطعه به نام های «آخرین لحظه ها»، «قهرمان»، «چرا؟»، «دنیای رویایی»، «سال ما»، «شکلی از تنهایی»، «جنون»، «آقای خاص» و «کما» منتشر شده است و ترانه های این اثر و تنظیم کنندگی آن‌را امین برهان برعهده داشته است آرین برهان و علی زحمتکش او را در این امر یاری داده اند.

عکس ها از: خاطره شمسی پور

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت