از تمرین تا کنسرت با بهنام بانی!

علیرضا صفرنژاد

نخستین کنسرت بهنام بانی ۲۰ مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار و در ادامه ۱۱ سانس دیگر نیز روی صحنه رفت. ویدیوی کنسرت بهنام بانی را بصورت اختصاصی در رسانه نوا تماشا کنید.  در کنسرت بهنام بانی قطعاتی همچون «علاقه خاص»، «من یه دیوونم»، «چی بگم»، «همه دنیام»، «عاشقم کرده»، «بَسّمه» و «اخماتو وا کن» اجرا شد که هرکدام در زمان انتشار با استقبال بالا و خاص مخاطبان موسیقی همراه شده بود. 

به گزارش رسانه نوا، بهنام بانی که با رکوردشکنی چشم‌گیر برنامه‌های کنسرت‌هایش را آغاز کرده، بلیت‌های ۱۲ سانس اجرایش در کمتر از چهار ساعت به طور کامل به فروش رسید.

گزارش اختصاصی رسانه نوا از تمرین‌های کنسرت، گفتگوی اختصاصی با بهنام بانی و ویدیوی کنسرت بهنام بانی را تماشا کنید. 

بانی در اولین کنسرت و پس از استقبال چشمگیر مخاطبان در همخوانی با او، از این صحنه به عنوان یکی از آرزوهایش یاد کرد.

بهنام بانی پیش از این درگفتگو با رسانه نوا درخصوص این کنسرت گفت: از ۵ مرداد سال گذشته با حامد برادران یک برنامه ریزی یک ساله انجام دادیم و طبق آن جلو رفتیم. الان که یک سال از آن روز می‌گذرد با استقبالی که مردم از اولین کنسرت کردند جواب آن برنامه ریزی را گرفتیم. البته این استقبال مردم وظیفه من و اعضای گروه را بسیار سخت‌تر کرده است.

همچنین اعضای ارکستر این خواننده جوان به رهبری و سرپرستی حامد برادران را علیرضا ثنایی، میلاد جوزی، علیرضا الیاسوند، اکبر شهریاری، هومن آزما، صالح کیوان، احسان رنجور، کیان دارات و هادی جداری تشکیل می‌دهند.

دیدگاه شما

1 دیدگاه
پاسخ دادن

لطفا انقدر واسه بهنام بانی شایعه سازی نکنید … یعنی تو مصاحبه هاتون دلم میخواد بیام فقط بزنمتون … یه شایعه میسازید بعد به بهنام میگین خب نظرت چیه ؟؟؟؟