لغزیدن به دوران افسانه‌ها

رسانه نوا – بدیهی بود که الکس ترنر «لست شدو پاپتز» (سوپرگروهی که ترنر در آن عضویت دارد) را که استراحت‌گاه تبخترآمیز و راحت اوست با اجراهای اصلی آرکتیک مانکیز در هم می‌آمیزد اما با این حال لحن پذیرا و گرم آلبوم Tranquility Base Hotel & Casino غافلگیرکننده بود و احتمالا علتش هم به این برمی‌گردد

ادامه
۲۴K Magic

یک آلبوم خوب برای مهمانی

رسانه نوا – در سالی که رقیبانی چون دریک و کانیا وست آلبوم‌های طولانی و مفصلی روانه بازار کردند و بیانسه آلبومش را همراه با یک فیلم ۶۰ دقیقه‌ای روانۀ بازار کرد، ایجاز و کوتاهی این آلبوم خوشایند است.

ادامه

تلاش ستاره نوپا برای فراموشی عاشقانه

رسانه نوا – دوآ لیپا، خواننده و ترانه‌سرای انگلیسی-آلبانیایی با اعتمادبه‌نفس و ارادۀ یک هنرمند کارکشته مجموعه‌ای از قطعات گرانبهای پاپ را گرد آورده که چشم‌گیر و دل‌پذیر است، مجموعه‌ای که در آن ترانه‌ها در خدمت برجسته‌سازی قدرت صدای آوازه‌خوان‌شان هستند.

ادامه
لرد ملودراما

مروری بر آلبوم Melodrama اثر Lorde

رسانه نوا – بزرگ شدن در معرض توجه عموم – حداقل از زمان فرانک سیناترا به بعد – مسئله‌ی مهمی در زندگی ستاره‌های پاپ بوده است اما فارغ از قصه‌ای که هر کدام برای خود دارند آنچه بسیار اهمیت دارد مسئله‌ی اجرا است.

ادامه

مروری بر«چراغی دیگر» آلبوم جدید گروه لینکین پارک

بررسی آلبوم One More Light از Linkin Park

رسانه نوا – «چراغی دیگر» (One More Light) هفتمین آلبوم استودیویی گروه لینکین پارک، بیانیه‌ای تفرقه‌انداز و بی‌پروا از گروهی است که پیش از این نیز از تجربه‌‌های متهورانه باکی نداشت.

ادامه

بررسی آلبوم This Is Acting از Sia

رسانه نوا – «Adele» ستاره موسیقی پاپ فدر فرصتی که در اختیار داشت را ندانست.البته باور این موضوع ممکن است سخت باشد چرا که آلبوم سوم ادل «۲۵»، در عرض کمتر از ۲ ماه ۱۵ میلیون نسخه در سراسر دنیا فروش داشته است.

ادامه

بررسی آلبوم Made In The A.M از One Direction

رسانه نوا – از ماه ژوئن ۲۰۱۴ تا ژوئن ۲۰۱۵ گروه One Direction حدود ۱۳۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده است. این رقم بیش از آن چیزی است که کنی وست و کالوین هریس به دست آورده اند. تیم تجاری این گروه پاپ بریتانیایی با تمام قدرت در این سال ها در حال کار بوده

ادامه