«از نهان تا بیکران» نیلوفر محبی رونمایی شد

نهان تا بیکران نیلوفر محبی
سام بورنگ

رسانه نوا – آیین رونمایی از آلبوم موسیقی از نهان تا بیکران عصر روز شنبه ۱۰ تیرماه در شهر کتاب فرشته برگزار شد.

آلبوم از نهان تا بیکران اولین آلبوم رسمی نیلوفر محبی است که طرح آن برپایه تکنوازی ویولن توسط خودش، آهنگسازی، تنظیم و اجرا شده است.

نیلوفر محبی در ابتدای این مراسم گفت: مدتی بود ایده‌هایی در مورد ادغام تم‌های ایرانی با غربی داشتم و ملودی‌هایش را ساخته بودم و به دنبال یک هنرمندی برای همکاری در این زمینه بودم اما ان طور که باید با کسی به یک مفهوم مشترک نمی‌رسیدم.

وی افزود: این امر باعث شد خودم دست به کار شوم و با توصیه میثم مروستی به این باور رسیدم که خودم به تنهایی کار تلفیق موسیقی را برعهده بگیرم و تصمیم گرفتم چند مورد از کار‌هایم را به صورت ویدئو منتشر کنم که تا قبل از این در ایران انجام نشده بود و این آلبوم موسیقی با همکاری شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی با مجوز رسمی از وزارت ارشاد تولید شد.

محبی در مورد قطعه چوپی اظهار کرد: این آلبوم با تمام شرایطی که در موسیقی ما حاکم است با توجه به خط قرمز‌ها با همکاری شرکت ترانه شرقی انجام شده و آقای رجب‌پور به همراه تیمش به من در به ثمر رسیدن این ویدیو و آلبوم‌ها به من کمک کردند.

محسن رجب پور (تهیه کننده و مدیر موسسه ترانه شرقی) نیز در ادامه گفت: معتقدم که در جریان تولید وانتشار بخش‌های گوناگون موسیقی سودهای لازم عاید شرکت می‌شود اگر شرکت ترانه شرقی جایگاهی در هنر دارد در سال‌های گذشته نشان دادیم که اگر چند آلبوم پرفروش داریم، در کنارش از آثاری که بار هنری جامعه را تغذیه کند؛ حمایت می‌کنیم ترانه شرقی از آثاری حمایت می‌کند که راه حضور در بازار موسیقی را کمتر دارند عزیزاتی که سال‌ها در موسیقی کار می‌کنند و با ما آشنا هستند این افتخار را دارند که چنین آثاری را به جامعه موسیقی معرفی کنم و قدم کوچکی در حد توانم بردارم.

دیدگاه شما

ترند روز

جدیدترین رویداد موسیقی

کنسرت بهنام بانی | 1 اسفند 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

بهنام بانی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت سیروان خسروی | 29 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

سیروان خسروی

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت آرون افشار | 28 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

آرون افشار

محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی

کنسرت گروه رستاک | 27 بهمن 98
0
روز
12
ساعت
31
دقیقه
10
ثانیه

گروه رستاک

محل برگزاری: تالار وحدت